четвер, 4 червня 2020 р.

Неси добро у світ природи

     Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.
  В ООН стверджують, що тільки міжнародне співробітництво може гарантувати подальший безпечний розвиток планети. Важливо також реалізовувати ці ідеї локально, щоб кожна людина, посадила дерево, взяла участь у прибиранні території та змогла усвідомити всю важливість охорони навколишнього світу.
  Необхідно  терміново змінювати ставлення людини до природних ресурсів.
 Не забуваймо, що  всі ми живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому пропонуємо зробити хоча б один крок на покращення стану довкілля. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Саме від нас залежить наше майбутнє!
  Наша бібліотека до Всесвітнього дня довкілля підготувала відеоперегляд «Бережімо зелені легені України». Запрошуємо до перегляду!