понеділок, 1 червня 2020 р.

Серія Оригамські казки. «Човен щастя»


Віртуальний майстер - клас
    Влітку в дітей з’являється більше вільного часу. Чому б його не використати для творчості? Пропонуємо вашій увазі  майстер -  клас  керівника гуртка «Оригінальний конструктор» ПМЦПОО  Ольги  Сухаревської,  вихованці  якої  є  користувачами нашої бібліотеки. Вона покаже, як з невеличкого папірця можна зробити човен та багато інших поробок в техніці оригамі. 
    Бажаєте, щоб ваші діти навчилися виготовляти такі ж поробки? Тоді приводьте  їх на майстер-клас по оригамі!  Діти на власні очі зможуть не тільки побачити, як створювати  вироби з паперу, але і самі зможуть навчитися   виготовляти  цікаві  поробки.


Чудова пора – дитинство

    Ось і розпочалось літо! Хай поки що воно не радує нас гарною сонячною погодою, але все одно це найулюбленіша пора року для багатьох. Особливо для дітей, адже розпочалися канікули! В минулі роки й в бібліотеках на початку літа було гамірно: проходили свята до Міжнародного дня захисту дітей, проводились різноманітні заходи для школярів, які оздоровлюються в пришкільних таборах відпочинку, розпочинались літні читання й діти поспішали взяти необхідну книжку… Користувачі приходили з друзями, подругами, батьками, дідусями й бабусями, цілими компаніями. Не була винятком і наша бібліотека. 
  Та в цьому році через карантин все по - іншому… Ми дуже сумуємо за своїми користувачами й з нетерпінням чекаємо на зустріч! І хочемо хоча б згадати яскраві миті бібліотечного літа минулих років в нашій бібліотеці.
                                                   Запрошуємо всіх до перегляду!