вівторок, 9 червня 2020 р.

В житті усім потрібна дружба

                                                                                       Друг - це найкраще, що в тебе може
                                                                    бути, і найкраще, чим можеш бути ти.

                                                                                                                 Дуглас Пейдж  
    Міжнародний день друзів (International Friends Day), що відзначається 9 червня заснований саме для того, щоб, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, ми нагадали своїм друзям про те, як вони важливі для нас, що без них світ кожного був би значно бідніший і щоб звичайно порадувати їх.
     Поняття дружби знайоме кожному з нас ще з дитинства. Ми дуже легко користуємося ним спочатку, і набагато обережніше ставимося до дружби і друзів, коли дорослішаємо. Для кожного з нас існує своє визначення того, хто такий друг і хто такі друзі.

В країну Мультляндію

                                                              Віртуальна екскурсія
  Мультфільми популярні не тільки у дітей, але і у дорослих, тим більше, що студії все більше намагаються приділити увагу в своїх продуктах темам, які будуть близькі будь-якому віку.
  Сьогодні ми з вами вирушаємо в подорож по казковій країні Мультиплікації. Слово «мультиплікація» походить від латинського multiplikatio - множення, це особливий вид кінознімання, який використовує велику кількість малюнків (послідовних зображень).  Перші  мультфільми були без звуку. Перший український мальований мультфільм «Казка про солом'яного бичка» вийшов у 1927 році, режисер Левандовський.
   В Україні уже 40 років працює об'єднання художньої мультиплікації.  Українських мультфільмів дуже багато.  Зоряний час української анімації – це 80-ті роки  ХХ століття. І головним чином цьому завдячуємо  чоловікові  на ім’я Давид Черкаський, якого і в очі, і за очі досі називають людина-свято.