пʼятниця, 15 травня 2020 р.

«Сім’я – це дерево родинне»


До Міжнародного дня сімї ми підготували для вас відеоперегляд «Сім’я – це дерево родинне»


Від родини йде життя людини

 Міжнародний  день сім’ї, заснований  Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Спрямування уваги громадськості на багаточисельні проблеми сім’ї в усіх країнах світу стало головною метою його започаткування. Наслідком започаткування Міжнародного дня сімей стало запровадження у багатьох країнах світу Національних Днів Сім’ї, які передбачають проведення різних заходів, акцій на захист сімей.
Сім’я для дитини – це той космос, в якому відбувається формування її особистості, світогляду, цінностей. Формування духовної культури особистості завжди здійснювалося через читання. Книги є не тільки джерелом інформації, але й своєрідними ліками для душі і серця, засобом спілкування із оточуючим світом.
Сьогодні поговоримо по книги, у яких важливу, а подекуди і головну роль грають родини. Пропонуємо вам добірку сучасних книжок про родину і сімейні стосунки: різноманітні переживання і хвилювання – часом суперечливі, про непрості емоції, що їх відчувають дітки, в родинах яких з’являються менші братики й сестрички, про  буденні життєві ситуації, які вчать найголовнішому, і величезну любов – не зважаючи ні на що!