середа, 6 травня 2020 р.


#звязок_поколіньUA
Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради з нагоди відзначення річниці 8-9 травня розробив декілька ініціатив, що присвячені пам’яті подій Другої світової війни.
Їх можна буде знайти за #звязок_поколіньUA

Також ми пропонуємо кожному полтавцю висловити онлайн свою участь у вшануванні героїв тих подій, додавши до свого фото профілю на Facebook нашу символічну рамку.
Рамку можна додати наступним чином:
1.Натисніть у себе "Редагувати профіль"
2. Натисніть на фото профілю
3. Натисніть "Додати рамку"
4. У віконці з пошуку введіть українськими літерами "зв’язок поколінь Полтава"
5. Додайте рамку.


Вірні українській державності

                                             Віртуальне історичне досьє
До сторіччя української революції 1917-1921 років ВВС Україна разом з істориками визначила десятку ключових діячів, які найбільше вплинули на революційні події.

Більшість політиків та посадовців тих часів історики оцінюють неоднозначно. Подекуди їхні оцінки є прямо протилежними.
ВВС Україна поспілкувалась з українськими істориками Юрієм Шаповалом, Михайлом Ковальчуком та Кирилом Галушко.

Найбільш за все у світі матусі потрібні дітям


  Матері і день весни ясної.
  Квітує травень, бджілкою дзвенить.
  День Матері — Мадонни пресвятої!
  Для тебе пісня хай у світ летить!   
 10 травня в Україні святкуватимуть День матері. Найперші дитячі спогади пов’язані з матусею, а усіма своїми уміннями та досягненнями ми зобов’язані найголовнішій та найріднішій людині в житті.
День матері – один із найсвітліших днів у році, Це свято в Україні відзначають у вихідний день: навідайте своїх бабусь та мам  або просто зателефонуйте їм, зробивши приємний сюрприз. Способів виявити свою любов рідним чимало, головне – продемонструвати щирість своїх вчинків та важливість піклування про кохану маму.
 Спробуйте зробити самостійно паперове привітання, аплікації, малюнки, вивчити тематичні вірші. Привітати мам можна квітами, солодощами, милими дрібничками чи корисними в господарстві речами. Члени гуртка «Оригінальний конструктор» надіслали малюнки та поробки, якими  вони привітають своїх матусь на свято.