понеділок, 12 квітня 2021 р.

Читаю англійською

 Огляд літератури

    Бібліотекарі бібліотеки-філіалу № 13 для дітей підготували огляд книг на англійській мові. Кожна книжечка допоможе дитині розширити свій кругозір, вивчити алфавіт і нові слова. Завдання представлені в ігровій формі, тому малюкові не буде нудно, він із задоволенням буде розфарбовувати малюнки, вчити віршики і розгадувати загадки. Всі знання, які дають ці книжечки, стануть хорошою основою для подальшого вивчення англійської мови.

Лев та мишеня

Ця книжка нам дуже сподобалася. Прості тексти. Слова легкі, часто повторюються, тому запам'ятовуються досить легко. Саме тому текст можна читати, а це викликає радість та впевненість в своїх силах. З'являється бажання вивчати англійську мову. У книзі багато малюнків, є цікаві завдання з кросвордами: вписати слова або віднайти у таблиці і розфарбувати їх.

 

 

Ми побудуємо швидку ракету!

                                              Віртуальна інформаційна сторінка

   12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики та День працівників ракетно-космічної галузі в Україні.

   Космос - загадковий світ зірок і планет, що завжди вабив і вабить людей. Таємниці і загадки Всесвіту не можуть не хвилювати нашу уяву. Безмежний, фантастичний, загадковий – такий далекий і водночас такий близький, такий рідний і одночасно такий чужий космос надихає і спонукає ніколи не зупинятися в дослідженні простору навколо нас, ставити запитання та шукати відповіді на них, мріяти про відкриття нових світів і вірити в існування чогось справді надзвичайного та незвіданого. Чи не від самого народження ми знайомимось з цим нескінченним простором, вперше побачивши небо, зорі на нічному небосхилі, спостерігаємо за тим, як сходить і заходить Сонце, змінюється Місяць... Щоб більше дізнатись про космічні таємниці запрошуємо майбутніх Ілонів Масків, астрономів та космотуристів до читання. Багато яскравих, цікавих книжок та захоплюючих дитячих енциклопедій про світ за межами Землі та його дослідження чекають на вас в бібліотеці! Відчуйте радість від пізнання нового та надихайтесь для подальших досліджень! Адже відкривати таємниці Всесвіту так цікаво та захопливо!

   В зв’язку з карантинними обмеженнями бібліотеки працюють зараз в дистанційному режимі. Наша книгозбірня продовжує співпрацювати з гуртком «Оригамі – оригінальний конструктор» ПМЦПО. Вихованці гуртка підготувалися до Дня космонавтики, намалювавши малюнки та зробивши поробки з паперу на тему космосу та його підкорення.