середа, 3 березня 2021 р.

Книжкова виставка до Дня котів

  

    На  початку весни,1 березня,  в Україні святкується День котів. У цей день люди вшановують заслуги цих тварин, показують їм своє шанування і любов. Не секрет, що кішки споконвіку були і залишаються найбільш поширеними домашніми тваринами у всьому світі: близько 80% всіх мешканців Землі тримають домашніх тварин, і більш ніж половина з них віддали свою перевагу саме кішкам, на другому місці йдуть собаки.

    Не залишились осторонь цього свята і ми. В читальній залі бібліотеки організована книжкова виставка «Березнева котовасія», яка користується попитом у наших користувачів. На ній представлена  пізнавальна література про кішок та художні твори для дітей різного віку про пухнастиків.

 

 

 

 

 

    

 

 

    

     

    Отже, запрошуємо,  приходьте до бібліотеки та підберіть і собі якусь «котячу» книжечку!

 

Відеоперегляд "Дівчина-Весна, в гості знов до нас прийшла..."

   Минула холодна зима і з року в рік ми з великим нетерпінням чекаємо приходу весни. Ми рахуємо дні, виглядаємо поки пташки на своїх крилах принесуть з далекого вирію нам весну. Ми чекаємо, коли весна почне зігрівати нас теплом, устелить землю травичкою, уквітчає квітами, а пташки наповнять ліс і діброви своїми голосними веселими співами. 

   Вже раніше починає вставати сонце і зігрівати землю своїм теплом. Поринули весняні води, задзюрчали струмочки, розлились широкою повінню. Ще зовсім трішки, і з-під снігу зазеленіє травиця, забуяють ароматні квіти і зацвітуть сади на Україні.

   Бібліотека-філіал №13 запрошує всіх до зустрічі весни, до гарного настрою та позитивних емоцій, а також до весняного відеоперегляду «Дівчина-Весна, в гості знов до нас прийшла..».