пʼятниця, 7 травня 2021 р.

Поетичними рядками доторкнуся я до мами

Відеоперегляд

Слово «мама» таке ніжне та знайоме кожному з дитинства. Мама – найрідніша людина для кожного з нас. Мама – це людина, яка дала можливість побачити сонце і небо, доторкнутися до цілого світу сповненого краси. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла.

Пам'ять вічно жива

                                                              Віртуальна година пам'яті

   Спливають роки, відлітають у вічність… Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашого народу. Це  9 травня -  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дата визволення нашої рідної землі від нацизму і перемоги усього людства над злом війни. Війна… За цим коротким, але  страшним словом – згарища, запеклі бої, зруйновані міста і села, зриті бомбами квітучі сади і лани, сльози матерів і дітей. Друга світова війна – це десятки мільйонів людських життів, занапащених у кривавій боротьбі з ворогом. Немає в Україні жодної родини, яку  обминула війна. Наша країна втратила у цьому пеклі кожного другого свого громадянина.

Червоні маки – пам'ять незабута…


       Мак вперше був використаний Американським легіоном для вшанування пам'яті американських солдатів, що полягли під час Першої світової війни, а згодом став міжнародним символом пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року. Ніжна тремтлива квітка маку несе в собі незнищенну пам'ять народу. Цей символ поширений у Західній Європі, Північній Америці та Австралії. В Україні червоний мак вперше використаний на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. У березні 2015 року указом Президента України запроваджено День памяті та примирення, який відзначається 8 травня з гаслом «Памятаємо, перемагаємо».