середа, 2 грудня 2020 р.

Душу зцілює добро

 Віртуальна хвилинка

   3 грудня проводиться  Міжнародний  день людей з інвалідністю, який в Україні встановлено Указом Президента, починаючи з 1993 року.

  Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом. 

   До цього дня бібліотекарі бібліотеки – філіалу № 13 для дітей та керівник гуртка "Оригамі – оригінальний  конструктор"  Ольга Сухаревська (ПМЦПО) представили роботи талановитої дівчинки, учениці гімназії № 21  Ксенії Глушко, до речі, в гуртку Ксенія навчається техніці оригамі з 2015 року. За свої роботи  вона має багато відзнак (грамоти, дипломи).