вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Козацька справа і козацька слава

                                                  Віртуальна  хвилинка

                         

14 жовтня в Україні стає особливим днем. В цей день в Україні щорічно відзначається православне свято Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Важко переоцінити роль козацтва в історії українського народу. Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

Наші друзі з гуртка «Оригамі – Оригінальний конструктор» (керівник Ольга Сухаревська) робили шаблі для захисників та привітали всіх з цим святом.

 Колектив бібліотеки – філіалу №13 вітає користувачів зі святами та бажає їм шанувати тата свого і матір свою як найцінніше в житті, завжди чинити по совісті і честі, не говорити  неправди, вивчати  традиції свого народу і власної родини, бути гідними  зватися юними козаками і юними козачками. В нашій бібліотеці є дуже цікаві книжечки про козаків,їх життя, традиції, боротьбу за волю, які ми пропонуємо вам прочитати.