пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Ні – тютюнопалінню! Ми – здорове покоління!


                                      Віртуальний усний журнал
Щороку  31 травня весь світ відзначає  Всесвітній день без тютюну. Статистика щодо паління і його наслідків жахлива. В середньому одну сигарету викурюють в 10 затяжок за 5хвилин, але це хвилини справжнісінького руйнування, під час якого 4 тис. хімічних речовин різного ступеня шкідливості проникають в організм.
При викурюванні цигарки відбувається згорання тютюну, паперу, хімічних домішок, смакових додатків. До речі, легкими цигарками курець завдає собі анітрохи не менше шкоди, а іноді й більше. Адже він відчуває тютюновий голод і біжить покурити набагато частіше, ніж любитель міцніших цигарок.

І дорослі і малі на канікули мерщій!


 Що, на вашу думку, спільного між школярами, студентами і, уявіть собі, депутатами? Ми вже не говоримо про собак. Мабуть, ніколи не здогадаєтеся: канікули! Історія цього солодкого кожному школяреві слова сягає сивої давнини.
Ура! КАНІКУЛИ! Більше не буде уроків, задач, контрольних! Ура! ВІДПОЧИНОК! Сонце, річка, прогулянки!
Канікули люблять усі. Ця любов – унікальний випадок одностайності учнів і вчителів.
Вітаємо всіх з таким радісним та довгоочікуваним святом – закінченням навчального року! Нехай же буде чудовим відпочинок, сповненим нових вражень, знайомств та подій!
Звідки ж походить слово «канікули» та як з користю провести літо ви дізнаєтесь, переглянувши бібліомікс від  нашої бібліотеки: