вівторок, 26 травня 2020 р.

Правила безпеки знаємо і про них розповідаємо


                                                           Віртуальний урок
    Продовжуємо під час карантину віртуальні заходи для наших друзів, вихованців ПДНЗ № 80. Пропонуємо їхній увазі віртуальний урок.
  У Законі України продекларовано: дитина має право на безпечні та нешкідливі для здоровя умови утримання. Тож захистити дитину від можливих небезпек і навчити безпечно взаємодіяти з довкіллям - одне з провідних державних завдань.
   Мати дитину-дошкільника або молодшого школяра – це нажити особливий вид параної. Де дитина, коли не з вами? Що з нею? Чи не втрапила вона в якусь халепу? Навіть найвпевненіших та найспокійніших супермам та супертат хоч зрідка, але діймають такі питання. Після кожного сюжету по телебаченню про  пожежу, напад, вибух чи ще якесь лихо в школі, таборі чи деінде батьківський страх виходить на новий рівень. Така тривога природня – коктейль з паніки та неспокою замішують любов до малюка, батьківський інстинкт та життєвий досвід. Але ж що робити, щоб її вгамувати? Як вберегти дитину від халеп? Як навчити дітей діяти у надзвичайних ситуаціях, коли поряд немає мами і тата, та як батькам поводитися, щоб на відстані допомогти дитині в біді?