Публікації

Показано дописи з грудень, 2021
Зображення
 

31 грудня – останній день року

Зображення
Відеоперегляд Промайнув ще один рік. Колесо 2021 року добігає кінця, для того, щоб на мить зупинитися 31 грудня за одну хвилину до нового старту -  до зустрічі Нового 2022 року.

Приходить свято – Новий рік, радіє дітвора!

Зображення
    Напередодні Нового року в бібліотеці пройшов святковий концерт «Дванадцять місяців». Учасники гуртка «Посмішка», під керівництвом Поліни Карпінської, проводили репетиції в бібліотеці, готуючись до заходу.

Що значить знайти себе?

Зображення
   Вибір професії – це надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини. Як же обрати професію і стати щасливим? Життя постійно ставить нас перед вибором. В дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам, обираємо товаришів, друзів. У кожної людини є свобода вибору. А коли ви вже визначились, то повинні усвідомити, для чого ви зробили саме цей вибір, чи приведе він до успіху. 

Завітайте до бібліотеки та зробіть святкове фото!

Зображення
  Період новорічно-різдвяних свят – казковий час! Адже ці зимові свята дарують кожному сподівання на краще, віру в добро, очікування якогось дива.     В ці святкові дні користувачі бібліотеки залюбки фотографуються у фотозоні «Хай рік новий, Різдво Христове, нам подарують дні казкові», оформленій в читальній залі бібліотеки до свят.

Даруйте радість близьким!

Зображення
   Зима - найсвятковіша пора року! А Новий рік — казкове свято, на яке з нетерпінням чекають всі: і діти й дорослі. Це час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія та чудеса. Новорічні свята   символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. На Новий рік та на Різдво Христове усі діти чекають на подарунки.

Новий рік – веселе свято, тож святкуй, моя Полтаво!

Зображення
Відеоперегляд Ось і промайнув непомітно ще один рік. Знову наближаються новорічні свята. Кожен житель Полтави починає це відчувати тоді, коли розгортаються ялинкові базарчики, і починають встановлювати ялинку – головну ялинку нашого міста на Театральній площі. Втім, так було не завжди. Власне, тільки у середині минулого сторіччя ялина посіла  почесне місце серед святкових атрибутів. 

Цікавий перетин слів

Зображення
  Інформаційна сторінка Працівники бібліотеки-філіалу для дітей №13 підготували цікаву інформацію про кросворд, адже багато дорослих і дітей дуже люблять розгадувати їх, а ось що ж таке кросворд насправді і звідки він з'явився, мало хто знає.

Для дітей до зимових свят

Зображення
Огляд книжкових новинок          У повітрі відчувається запах Новорічних свят! Тож б ібліотекарі бібліотеки філіалу № 13   пропонують   до вашої уваги   тематичну добірку чудових видань! Кожна з цих книг — справжня подарункова перлина до Дня Святого Миколая, Різдва чи Нового року. Ознайомтеся з оглядом книжкових новинок   та переконайтеся в цьому! Казки про зиму сподобаються і малюкам, і тим, хто трохи старше. У них завжди захопливий сюжет, вони сповнені чарами й дивами, мають добру й щасливу кінцівку. Пропонуємо почитати про зиму, про свято Нового року та Різдвяні свята від сучасних авторів.

Свято зустрічай – на порозі Миколай!

Зображення
                                                                                                                           Це свято раз буває в році.                                                                         Воно нікого не мине                                                                                     Бо Миколай святий із неба                                                                               В оселю кожну зазирне. 19 грудня весь християнський світ відзначає День Святого Миколая Чудотворця, архієпископа міста Міри Лікійської, який жив у ІІІ-І V ст. Це один  із найочікуваніших днів у році,  день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими. Цього дня навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно отримувати подарунки!

Новорічно – різдвяна фотозона у бібліотеці

Зображення
      Новий рік – чарівний час! Час, коли більшість з нас знову починають вірити в казку і в кожному з нас ніби прокидається маленька дитина. Фото, зроблені в період новорічних свят, виходять особливо добрими, затишними і красивими.

Вірування українського народу

Зображення
Інформаційна сторінка   З найдавніших часів людина намагалася зрозуміти світ і своє місце в ньому, розгадати таємниці світобудови, виникнення й існування світу. У   цій   стародавній   моделі   Всесвіту   людина   вважала себе її центром. У пошуках першопричини астрономічних   явищ,   опираючись   на   власний досвід, люди переносили на небо знання про живу природу, про соціальні стосунки у своєму племені.

Зайчикова хатка

Зображення
Віртуальне читання Уночі мороз поволі Інеєм упав на шлях... Спотикається на полі Місяць грудень по грудках. І тому такий він гнівний, Дружить з вітром крижаним. А хуртеча рівно-рівно Засипає слід за ним. Сипле сніг мов стеле килим, Щоб за груднем із дібров Тим рипучим снігом білим Рік Новий до нас ішов.

Казковий світ Волта Діснея

Зображення
                                                      Відеоперегляд   Напевно неможливо знайти людину,  якій було б невідомо,  хто такий Волт Дісней.   120 років тому з’явився на світ батько Мікі Мауса та Дональда Дака.  Цьому талановитому казкарю, мультиплікатору і бізнесмену вдалося створити власний світ пригод і чудес, до якого на сьогоднішній день входять не лише екранізації улюблених казок, а й всесвітньо відомий Діснейленд - мрія багатьох дітлахів з усього світу, книжковий клуб, а також індустрія м'яких іграшок, ляльок і навіть дитячого одягу з принтами улюблених героїв.

Цифрова абетка

Зображення
Віртуальна хвилинка   2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні і бібліотекарі бібліотеки – філіалу № 13 пропонують користувачам віртуальну хвилинку «Цифрова абетка».