пʼятниця, 15 січня 2021 р.

Гра гулліверів

 
                                           Віртуальна інформаційна хвилинка

   15 січня Google Doodle вшановує американо-канадського педагога Джеймса Нейсміта, який 130 років тому, в 1891 році винайшов гру в баскетбол.

      Баскетбол, мабуть, найпопулярніша з командних ігор у закритому приміщенні.

Майстер-клас моделі оригамі "Ялинка на листівці та ялинка на закладці"

     А чи знаєте ви, як підготувати оригінальний подарунок на зимові  свята своїм рідним та близьким? Адже так приємно отримати не електронну, а справжню листівку. З побажаннями, написаними  від руки. Працівники бібліотеки-філіалу №13 пропонують створити таку листівку, та ще й закладку для книжки власноруч за допомогою майстер-класу «Ялинка на листівці та  книжковій закладці» від керівника гуртка «Оригамі-оригінальний конструктор» ПМЦПО О.Сухаревської.

   

                                                      Бажаємо веселих свят!

Снігова феєрія

 
                                               Віртуальний перегляд літератури

     В цьому році 17 січня відзначають Всесвітній день снігу. Ідея створення Дня снігу виникла давно, але офіційно цей день вперше відзначили у 2012 році в третю неділю січня. Засновником цього свята виступила Міжнародна федерація лижного спорту (FIS). Цей день виступає свого роду пропагандою здорового способу життя і необхідністю присутності в нашому житті спорту. Мета проведення заходів полягає у залученні дітей і сімей до своєрідного, унікального, активного відпочинку, який може подарувати тільки участь у зимових видах спорту. Для цього і проводяться спеціальні заходи по всьому світу. Також організатори наголошують на необхідності поширення важливої інформації про безпеку, фізичне здоров’я і про питання екологічного характеру.