середа, 6 січня 2021 р.

Майстер-клас "Кристалічна сніжинка та орнамент з кристалічними візерунками"

  В новорічно-різдвяні свята ми намагаємось гарно, по-святковому прикрасити житло, наповнивши його затишком і зарядити всіх членів сімї святковим настроєм. Тривають зимові канікули, зявилось більше часу для творчості. Вихованці гуртка «Оригамі - оригінальний конструктор» ПМЦПО зробили ось які поробки до зимових свят: 

                                                  Сімя Зорі – Дмитро, Павло

                                   Сім’я Аксенових – Ясміна, Родіслав, Яромир


                                   Сім’я Бернатцьких – Стелла, Марк, Джемма

                                                            Пушкар Ярослава

                                                          Стелла Бернатцька

    Працівники бібліотеки-філіалу№13 радять прикрасити вікна, листівки рідним та друзям найпростішими засобами  – оригінальними поробками сніжинок. Пропонуємо охочим відео майстер-класу «Кристалічна сніжинка та орнамент з кристалічними візерунками» від керівника гуртка «Оригамі - оригінальний конструктор» ПМЦПО Ольги Сухаревської.

 

Майстер-клас з виготовлення моделі оригамі "Зірочка з модулів"

  В Україні завжди любили прикрашати оселі до Різдва. Для прикрас використовували все, що траплялося під руку, тому багато прикрас зроблені з природних матеріалів. Наші предки також використовували для різдвяних прикрас солоне тісто, сіно, дерево, метал, папір, нитки, стрічки.

     Різдвяна зірка –  один з головних символів великого православного свята Різдва Христового. Саме Вифлеємська зірка, як заведено вважати, принесла звістку про народження маленького Христа. Різдвяна зірка - традиційний атрибут обряду колядування. Найчастіше її робили восьмикутною. Під час ходи звіздарів та колядників таку зірку несе найгарніший та найсправніший у гурті хлопець. Робилися зірки на деревяній основі, були задекоровані папером, фольгою, тканиною. Чим більша та яскравіша зірка – тим краще.

     Як же зробити різдвяну зірку власноруч? Дуже просто! Працівники бібліотеки-філіалу №13 і в цьому році продовжують співпрацю з гуртком «Оригамі - оригінальний конструктор» ПМЦПО та пропонують вашій увазі майстер-клас «Зірочка з модулів» від керівника гуртка Ольги Сухаревської, який допоможе вам в цьому.