середа, 23 грудня 2020 р.

Майстер-клас з виготовлення моделі кірігамі «Геометрична сніжинка»

  
     Наближаються Новий рік та Різдво – казкові свята, що неможливі без красуні-ялинки та прикрас на ній. Вже пора прикрашати ялинку, адже до Нового року залишився лише тиждень. Як просто зробити свято і наповнити життя маленькими радощами?
 
Дмитро Зоря
    Бібліотека-філіал №13 продовжує  співпрацю  з  гуртком «Оригамі – оригінальний конструктор».  Працівники книгозбірні  запрошують всіх охочих прикрасити ялинку вдома власними виробами. Адже якраз 27 грудня в світі відзначають День вирізання сніжинок.

Майстер-клас «Виготовлення іграшки на ялинку – сова»

  Все навколо поступово поринає в святкову атмосферу, адже зовсім скоро в Україні відзначатимуть найочікуваніші свята – Новий рік та Різдво. Більшість з нас з нетерпінням чекають цих днів і у багатьох вони асоціюються з родинним теплом, мандаринками, святковим столом і, звичайно ж, з ялинкою! Вона стала своєрідним символом - атрибутом зимових свят. А яка ж ялинка без прикрас!

  Бібліотекарі бібліотеки-філіалу №13 пропонують маленьким користувачам власноруч  виготовити прикраси для своєї ялинки. Це зовсім не складно!  Проводить майстер-клас з виготовлення  моделі оригамі – сова користувачка бібліотеки,  вихованка гуртка «Оригамі – оригінальний конструктор» (керівник гуртка Ольга Сухаревська) Стелла Бернатцька. Подібні унікальні ялинкові іграшки ви можете зробити  для себе, друзів та родичів.

  


                                        Даруйте радість друзям та близьким!