четвер, 21 січня 2021 р.

Відеомайстер - клас по виготовленню моделі оригамі "Тризуб"

 
    День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку 22 січня. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності.

    Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави. Здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя в поколiннях прийдешнiх. Вони допомагають, пiдтримують зберiгати найсвятiше — пошану до наших батькiв, дідів, справу боротьби за Українську державу.

   Вихованці гуртка «Оригамі-оригінальний конструктор» теж готувались до Дня Соборності України. 

Славетний день, що об'єднав Україну

                                          22 січня - День Соборності України.

    Україна… Золота чарівна сторона…У глибину століть сягає історія нашого народу. Тривалий час українські землі були розділені кордонами двох імперій. Тож споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. В 1917 році утворилась Українська Народна Республіка. За рік утворилася і Західноукраїнська Народна Республіка. 22 січня 1919 р. представники обох республік ухвалили Акт Злуки – українські землі об’єдналися в єдину державу – соборну (об’єднану) Україну.

Віртуальне бібліознайомство "Книжок чудових хоровод"

     Зимові вечори - час для теплого родинного спілкування і захопливих книжкових історій. Тож запрошуємо у чудовий світ читання. На догоду читачам-мрійникам працівники бібліотеки-філіалу №13 підготували  віртуальне бібліознайомство "Книжок чудових хоровод". Сподіваємось, рекомендовані книги зацікавлять молодших школярів та їхніх  батьків  і зігріють у будь-яку погоду.

Ці, та багато інших пригодницьких історій чекають на вас в бібліотеці. Завжди раді допомогти вам у виборі гарних дитячих книг! Приємного читання!