Публікації

Показано дописи з серпень, 2023

Пам'ятаємо і будемо пам'ятати

Зображення
  День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але в цей день треба зосередитися на пам’яті, шані і вдячності. З нагоди вшанування   Дня пам’яті захисників України в бібліотеці-філії № 13 для дітей Центральної бібліотеки Полтавської МТГ  пройшов цикл заходів. В читальній залі організовано виставку-інсталяцію «Українці – нація героїв» , бесіду за книгою «Війна і мир» Костянтина Бобрищева – члена Міжнародної Асоціації письменників і публіцистів, почесного громадянина Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.     Разом із тим, бібліотекарі запропонували юним відвідувачам цікавий майстер-клас по виготовленню квітів «Соняхи пам'яті».        Українці — сильна нація,

Живи, моя Державо!

Зображення
  День Незале́жності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Акта проголошення незалежності України. Напередодні цього свята 19 серпня в бібліотеці – філії   № 13 для дітей Центральної бібліотеки Полтавської МТГ юні таланти з гуртка « VIKTORY » подарували відвідувачам чудову святкову програму «Моя країна – Україна». Діти грали на музичних інструментах, декламували вірші та співали українські пісні. З задоволенням збирали пазли карти України по областях.       До Дня прапора бібліотекарі оформили перегляд літератури   «Живи, моя Державо!», на якому запропонували переглянути книги з історії українського державотворення, дізнатися про погляди видатних діячів історії на розвиток нашої країни,   літературу про національний символ нашої держави – Прапор.           Українські національні кольори – синій і жовтий. Це – знаки води і світла, вони кличуть до слави, честі, вірності, миру й злагоди.      

Літні канікули))) Останній місяць!

Зображення
Літо, ти прекрасне всім!           Скільки в тебе є скарбів…           Книжок, казок та віршів!!!                                Книжкове літо в бібліотеці триває!!!    

Патріотична майстерня

Зображення
      В рамках сьомого    урбаністично - культурного фестивалю   «Майстерня міста   2023» бібліотека-філія № 13 для дітей 17 серпня    запропонувала користувачам     цікаву програму «Патріотична майстерня» : екскурсію по бібліотеці, майстер-класи по виготовленню брошки «Патріотичне серце», листівки   «Голуб миру». Майстер-класи   супроводжувались відео-переглядами   з техніки виготовлення   паперових виробів. Учасники   заходу   поринули в атмосферу   тепла, затишку та з радістю створювали   креативні поробки під керівництвом   майстрині Євгенії Радостєвої (керівник гуртка   «Фантазія» Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді). В майстерні із великим задоволенням   прийняли участь   і учні молодших та середніх класів, дошкільнята з   матусями   та бабусями. Працівники бібліотеки   організували виставку «Шедеври нашої майстерні» і дуже вдячні всім учасникам   майстерні за їх   поробки, в які вони вклали частину своєї душі.

Що для мене Україна?

Зображення
        Напевно, кожна людина в своєму житті хоч раз замислюється, що означає для неї слово «Батьківщина» і що означає любити її. Любов до батьківщини зароджується в серці кожної людини ще в ранньому дитинстві й живе з ним протягом усього життя. З метою   формування у дітей і підлітків національної   ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді,сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку,активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності   дітей   та підлітків в умовах   воєнного стану, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» ( https://www.facebook.com/uwcfoundation/ ),Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення ( https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter ) та Українськамолодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»,присвячений   Дню Незалежності України.   Користувачі бібліотеки-