середа, 26 липня 2023 р.

Лідер читання


                 Бібліотека-філія №13 для дітей Центральної бібліотеки Полтавської МТГ творчо розвиває  найцікавіші  традиції підтримки і розвитку читання юних користувачів бібліотеки, їхніх творчих здібностей, приймає  участь у різноманітних  обласних та міських конкурсах. Кожного року серед молоді  в бібліотеках України проходить цікавий конкурс «Лідер читання». Основною метою Обласного конкурсу в цьому році  є розвиток інтелектуального потенціалу дітей України, підвищення ролі книги, заохочення дітей та підлітків до систематичного  читання.

Серед читачів нашої бібліотеки у  першому   відбірковому  етапі  конкурсу  перемогла   Надія Коломієць - учениця  7 класу  ЗОШ № 30 . Переможниця  продовжить змагання на звання  «Лідер читання області».

Ми  пишаємося нашою юною читачкою і бажаємо їй нових перемог!

                                               


 

Тихий світ речей

 

 Проведення в бібліотеці – філії для дітей  № 13 Центральної бібліотеки
Полтавської МТГ виставок робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи   стало вже доброю традицією для юних художників. Цього разу на виставці «Тихий світ речей» (викладачі Вадим Коваль та  Юрій Чех)  були  представлені роботи школярів,  виконані у різноманітних техніках: гуаш, акварель, пастель.
Загалом в експозиції 19 малюнків. Тематика та техніка виконання — різні, як і  їх кольорова гамма. Малюнки – це розповіді про життя дитячої душі. Роботи приваблюють своєю щирістю та  різноманітністю. Серед учасників виставки «Тихий світ речей» молодші учні школи і вже досвідчені юні художники, що представляють свої роботи на різноманітних конкурсах.

  
 

Всіх бажаючих запрошуємо до нашої бібліотеки на виставку малюнків, щоб побачити дитячі шедеври на власні очі та насолодитися красою. Після огляду виставки ви можете скористатися послугами бібліотеки: взяти книги та прочитати періодичні видання у читальній залі.

Працівники бібліотеки – філії від щирого серця бажають талановитим дітям нових творчих успіхів!