середа, 23 вересня 2020 р.

Подорожуємо Україною

                               Віртуальна інформаційна сторінка

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в Іспанії.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Україна – країна багата природними чудесами. Вона вражає лісами й полями, річками й озерами, морями й водоспадами, каньйонами, горами та навіть пустелями.

Бібліотека-філіал №13 пропонує поринути у цікаву віртуальну подорож дивовижними місцями України.

В гостях у книги

                                                       Віртуальне знайомство  

     Бібліотека –філіал № 13 продовжує онлайн – заходи з дошкільнятами ПДНЗ № 80 «Гвоздика». 23 вересня для них було проведено віртуальне  знайомство з книгами полтавського письменника Володимира Тарасенка, які є на абонементі для дощкільнят та учнів 1-4 класів.  

Полтавщина щедра на талановитих людей. Одним з них є Володимир Олександрович Тарасенко –  прозаїк і поет, член Національної спілки

письменників України, творчий шлях якого пройшов на Полтавщині.  

 Народився Володимир Тарасенко 23 жовтня 1948 року в селі Бориси Глобинського району. Закінчив Полтавський педагогічний інститут імені В.Г.Короленка. Із 1964 року друкувався в обласних та всеукраїнських періодичних виданнях, видавався в колективних збірках. За своє творче життя у спадок майбутнім поколінням Володимир Тарасенко залишив 26 книг поезії і прози, 16 з яких – для дітей.

    Володимира Тарасенка більше нема з нами. Але залишилися його вірші…Уся його творчість пронизана любов’ю до рідного  краю. 

       Я – син степів, і цим горджуся зроду,

       Краплиночка великої ріки,

       Дитина неповторного народу,

       Який пройшов і грози, і віки…