вівторок, 22 вересня 2020 р.

Полтава – України перлина й окраса


                                             (вулицями міста: вулиця 23 Вересня)

У міст, як і в людей. У кожного своє неповторне обличчя, свій характер, своя доля. Полтава теж пережила за свою історію чимало важливих подій. Перегорнімо ж сторінки літопису нашого міста, пройдімо ошатними вулицями. На кожному кроці відчуваєш подих історії… Одна з важливих дат в історії міста - День вигнання нацистських окупантів з Полтави. Тож дату 23 вересня увічнили у назві однієї з вулиць. Отож, напередодні цієї дати, ми хочемо розповісти вам про вулицю 23 Вересня. Названа вона  на честь Дня визволення Полтави від нацистських окупантів, який став Днем міста.

    23 вересня 1943 року Полтава була визволена від нацистів. В цей день в черговому зведенні Радінформбюро повідомило: «Війська Степового фронту, успішно форсувавши річку Ворсклу, після триденних наполегливих боїв сьогодні, 23 вересня, опанували обласним центром України – містом Полтава». Ця подія дала назву одній із вулиць нашого міста, яка розташовується в  Шевченківському районі Полтави в мікрорайоні Алмазний. Пролягає вона від вулиці Київське шосе через перетин з вулицею Івана Мазепи і провулком Стешенка до межі між вулицями Героїв АТО і Героїв Сталінграда.

З нагоди Дня міста у центрі Полтави відбудеться світлове шоу!

  23 вересня з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з міста Полтава та Дня міста з

19.30 – 22.00 відбудеться світлове шоу на будівлях Полтавської міської ради, Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Р.Кириченко, Кадетського корпусу (Кругла площа).

Акція до Дня миру «Малюнки про Мир очима дітей» в бібліотеці

     21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру (International Day of Peace). Цей день є символом всесвітньої відмови від воєнних дій та насильства.

  Бібліотека-філіал №13 разом з громадською організацією «Спілка жінок Полтавщини», в рамках проекту «Голос жінки має силу- 2020" провели акцію - виставку  «Малюнки про Мир очима дітей"


 

 

Цього  дня в бібліотеці пройшов майстер-клас «Голуб миру». Провела його Ольга Сухаревська - керівник гуртка «Оригінальний конструктор» ПМЦПО. Голуби були виготовлені в техніці оригамі.