четвер, 20 серпня 2020 р.

Державний прапор: історія і факти                                                                            Віртуальна тематична полиця
В бібліотеці – філіалі № 13 для дітей до Дня прапора, який українці відзначають кожного року 23 серпня, оформлена віртуальна тематична полиця «Державний прапор: історія і факти».
Прапори виникли в незапамятну давнину. Поки над полем бою чи фортецею майорить свій прапор, сила війська незломлена. За вищий вияв честі і доблесті воїни вважали вірність прапорові. Готовність захищати його до останнього подиху. Українські національні кольори – синій і жовтий. Це – знаки води і світла, це – щедрість Божа, велич, шана, добробут, кличуть до слави, честі, вірності, миру й злагоди.

Наш прапор – синьо – жовтий. А можна сказати, що він жовто – синій? Ні, не можна, бо за правилами геральдики кольори «читаються» з гори донизу.
Шановні користувачі! Книжечки, які дають відповіді на всі ваші запитання є у фонді нашої бібліотеки. Їх ви можете взяти до дому.

Моя земля –це незалежна Україна

                     Інформаційна хвилинка 
 24 серпня 1991 року було проголошено Акт про незалежність України. Відтоді ця дата в нашій державі відзначається як загальнонаціональне свято – День незалежності.
Це свято, омріяне та виплекане багатьма поколіннями героїчних борців за волю і незалежність України. Бібліотека – філіал №13 представила до цього дня книжкову виставку «З  Днем незалежності, рідна державо!»
За короткий в історичному вимері час Українська держава перетворилася на самодостатній організм з власною економікою, фінансово – грошовою системою, владними структурами, збройними силами, політичними та культурно – освітніми інституціями, тобто всіма необхідними атрибутами державності. 
Рекомендуємо переглянути вітальну відео-листівку за посиланням: