Публікації

Показано дописи з квітень, 2022

Електричні помічники

Зображення
                                                      Інформаційна хвилина  Сучасна людина не уявляє свого життя без побутової техніки. Мікрохвильові печі і духові шафи з автоматичними програмами розпізнавання і приготування їжі, холодильники, які підказують, які продукти необхідно придбати, пилососи, самі виконують чистку, і багато іншого вже не наукова фантастика, а реальність.   Бібліотекарі бібліотеки – філіалу № 13 пропонують вам дізнатися, як виглядали перші побутові прилади і коли вони були винайдені. 

Сторітелінг – це просто

Зображення
  Бібліотечні рекомендації        Дітям подобається слухати цікаві захоплюючі історії. Разом з тим, сучасні школярі губляться в потоці інформації, їм буває складно запам’ятати великі обсяги   фактів, і, як наслідок, втрачається інтерес до навчання. Саме тому зараз набуває популярності метод сторітелінгу, при якому пояснення нової інформації, відбувається за допомогою захоплюючих емоційних історій.    Працівники бібліотеки-філіалу №13 пропонують охочим повчитися сторітелінгу.

Артос

Зображення
  Інформаційна сторінка Весна. Вона дарує нам своє перше тепло, перші квіти та свята. Ось і прийшов той тиждень, який наближає нас до свята Великодня. Великдень – найбільше християнське свято. Тиждень перед Великоднем звуть Страсним, у ці дні постують особливо суворо. Піст закінчується саме в день святкування Великодня. До цього дня готують паски. А в церквах є особливий хліб, який готують до свята Великодня. Цікаву інформацію про такий хліб підготували працівники бібліотеки-філіалу №13.  

Світле свято Великоднє

Зображення
Великдень, Воскресіння Христове – найдавніше християнське свято, головне свято богослужебного року.

Всі ми жителі одного корабля, що зветься Земля

Зображення
Екологічна сторінка   Якщо в найближчі роки не будуть зроблені рішучі кроки, зміна клімату знищить життя на Землі. Сотні мільйонів людей опиняться перед загрозою засух, повеней, голоду та хвороб, зросте кількість біженців, людство стикнеться з проблемами водопостачання та деградації сільськогосподарських земель та лісів. Вже зараз 150 тис. людей щорічно помирають внаслідок кліматичних змін. До середини сторіччя близько третини видів, які живуть на Землі, можуть зникнути. 16 квітня – День довкілля. Працівники бібліотеки пропонують вашій увазі екологічну сторінку про наслідки   стрімкого танення льодовиків для нашої планети.

Будеш книги ці читати, все на світі будеш знати

Зображення
Віртуальна подорож  Людина не може знати все, але повинна вміти знайти відповідь на будь-яке запитання. Для цього і створюють книги, які «знають все» – енциклопедії, найкращі путівники по скарбниці людських знань.