середу, 20 грудня 2017 р.

Приборкання Книжкозавра в нашій бібліотеці завершилось!      Наша бібліотека мріє  отримати книги  від фонду "Фундації  Дарини  Жолдак", через Ігровий  Практикум    “Як приборкати Книжкозавра”. Тому   на четвертому  тижні до нас в бібліотеку   завітали  наші читачі  з школи -гімназії  №32 , 3-В клас, класний керівник  Хамідула  В., та  з  спецшколи № 40 ,4-Б клас , класний керівник  Мишелова Н. 
      


         Діти  активно  і весело виконували вправи , з  захопленням грали в гру «Приклади без чисел»  , "Малюнок  літерами", «Продай Жирафа». 

 
             Такі вправи дають змогу діткам навчитися спілкуватися, працювати в групах, розвивати креативне мислення та свої здібності. Змістовно та цікаво провели свій час маленькі любителі книги вгамовуючи Книжкозавра. 

            Бібліотека і надалі  в своїй роботі буде  продовжувати  використовувати   вправи з практикуму. З нетерпінням будемо чекати на поповнення нашого  фонду  після закінчення   акції   «100.000  нових книжок дітям» в нашій  бібліотеці. Дякуємо  за надану  можливість у використанні  нових креативних  ідей!