вівторок, 5 вересня 2017 р.

Казка «Кицин дім» запрошує друзів. «Команда «Смайл» вітає з новим навчальним роком    Новий навчальний рік в бібліотеці розпочався з заходу, який підготували члени гуртка «Команда «Смайл». 3 вересня батьки учасників, бабусі та й просто жителі мікрорайону зібрались на зустріч «Казка «Кицин дім» запрошує друзів. «Команда «Смайл» вітає з новим навчальним роком».
     На протязі літніх канікул проводились репетиції в бібліотеці. Гурток відвідують також і діти з особливими потребами. 

                                 
 Діти показали присутнім театралізовану казку за пєсою  С. Маршака «Кицин дім». Після пєси маленькими подарунками привітали Пушкарь Анну та Лукашенко Маргариту, бо в цьому навчальному році вони стали першокласницями. 
           

 


 


              
                        Були нагороджені грамотами та призами найактивніші учасники «Команди «Смайл» в кожній віковій групі: молодшій, середній та старшій. Наступною була вікторина для глядачів за постановкою казки «Кицин дім». До заходу на репетиціях діти намалювали малюнки і біля цієї виставки виконали пісню «Дети любят рисовать». А завершилася зустріч піснями «В гостях у сказки» та «Дружба».   

   


      З початком нового навчального року ми вітаємо всіх учасників «Команди «Смайл». А Поліну Карпінську вітаємо з вступом до музичного училища ім. М. Лисенка, але свою улюблену справу вона не залишила і буде й надалі вести гурток.  
Подальших тобі успіхів улюблена «Командо «Смайл»!

Сонечко мандрує Україною     Ось і розпочався новий навчальний рік! Але 1 вересня – не лише День Знань, а ще й початок нового бібліотечного сезону. Адже саме 1 вересня бібліотека повертається до свого звичного режиму роботи і тепер чекає на відвідувачів не лише в будні дні, а й в неділю.
    Вже традиційно наша бібліотека не залишається осторонь проведення Перших уроків в школах міста. Цього року ми надавали допомогу в проведенні Першого уроку на тему «Сонечко мандрує Україною» в 3-В класі  гімназії №32 ( вчитель Хамідула В. М .). 
         Учні «разом з сонечком» здійснили цікаву подорож по визначних місцях України, розповіли в яких куточках нашої країни вони побували разом з батьками під час літніх канікул, розмальовували на карті України місця, які вони відвідали. 
      Вчителька розповідала третьокласникам про те, що всі ми повинні бути патріотами, щоб в серці кожного жила любов до своєї рідної країни, згадували тих, хто боровся і бореться зараз за Незалежність України, не шкодуючи навіть свого життя, просили миру для України.
    
 А в бібліотеці до Дня Знань увазі користувачів представлена тематична поличка «Кличе вересень за парту» та осіння книжкова виставка з циклу «Вернісаж пір року».
       Бажаємо школярам в цьому навчальному році успіхів у навчанні, нових знань та цікавих відкриттів! А на всі питання відповіді ви можете знайти в нашій бібліотеці!