середу, 28 грудня 2022 р.

Новорічні іграшки

Віртуальне читання 

Завітала до нас в гості красуня Зима. Вона принесла з собою зимові свята – найулюбленіші свята дітей, які дарують радість та щастя. У ці дні можуть збуватися найпотаємніші мрії кожного, траплятися неймовірні пригоди і відбуватися чудеса. В ці дні до нас приходить добро, а разом із ним приходить щастя, якого ми так бажаємо.

Саме діти найбільше чекають на ці святкові дні, бо вони сповнені справжньої казки. Атмосферу свята ми відчуваємо завдяки прикрашеній ялинці, яка одягнена в святкове вбрання. Вона чарує розмаїттям своїх прикрас, серед яких різноманітні іграшки, гірлянди, кольорова мішура. Щоб сповна насолодитися святом, працівники бібліотеки-філії №13 запрошують своїх маленьких користувачів до віртуального читання «Новорічні іграшки».

 

Дарунок від Миколая


                     

 


     В бібліотеці-філії № 13 для дітей працює з дітьми  та дорослими  Полтавський  шаховий центр, тренер Олексій Соловчук. Він навчає юних шахістів шаховій абетці та правилам гри.

А сьогодні  28.12.22 в бібліотеку завітав керівник цього центру Дмитро Прохоренко і не сам, а з Святим Миколаєм. Для всіх присутніх це було приємно та несподівано. Діти отримали солодощі, а колектив бібліотеки  цікаві книжечки під  ялинку!!! Дякуємо!


Виставка малюнків «Зимові передзвони»


 

 

          Бібліотека-філія № 13 з  27 грудня  2022 року  запрошує своїх користувачів і дорослих і малечу на перегляд цікавої виставки  малюнків «Зимові передзвони» учнів Полтавської художньої школи класу Ірини Пашківської.

 


 Малюнки створені юними талантами присвячені зимовим святам, миру в Україні, доводять, що джерело дитячої творчості не вичерпне.Чекаємо Вас у  дивовижну  країну  зимової   фантазії!