неділя, 5 січня 2020 р.

Вітаємо всіх наших користувачів та колег з Новим 2020 роком та Різдвом!

                  
Година гарного настрою «Крокує світом Новий рік»

     З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічні свята дорослі і діти. Адже зима - це найчарівніший час року, коли всі поринають  в атмосферу дива з запахом мандарин та ялинок і очікуваннями приємних змін у новому році.       У кожній країні існують свої унікальні традиції святкування, які передають національний колорит, дух народу, його звичаї, страви, атрибутику. Про все це йшлося на годині гарного настрою «Крокує світом Новий рік», що пройшла 27 грудня в нашій бібліотеці. Відсвяткувати новорічні свята саме в дитячій бібліотеці та підвести підсумки першого семестру навчального року забажали старшокласники 32 гімназії, учні 8-І класу.


      Школярі розділилися на дві команди – дівчаток та хлопчиків. Журі у складі вчительки, бібліотекаря та однієї з мам оцінювали цей  батл. Була тут і новорічна вікторина, і сучасний танець.

                                 

          Вчителька роздала учням табелі з оцінками за І семестр, а батьки               підготували для дітей солодкий стіл, яким і завершився захід.

                      Бажаємо веселих всім свят та цікавих канікул!   

Зупинись, доки не пізно!

   З грудня 219 року в читальній залі нашої бібліотеки експонується книжкова виставка-застереження «Зупинись, доки не пізно!». Такі виставки служать своєрідним попередженням для підлітків і ,сподіваємось, допоможуть їм зробити вибір на користь здорового способу життя, підвищать обізнаність про шкідливі звички. Адже найцінніший скарб людини – здоров’я – основне джерело щасливого та повноцінного життя. На цій виставці можна ознайомитись з виданнями, в яких йде мова про вплив паління, алкоголю, наркотиків на організм дитини та підлітка, що таке ВІЛ/СНІД, про способи передачі вірусу від людини до людини, про симптоми цієї особливо небезпечної хвороби нашого часу, шляхи попередження захворювання. Як зберегти своє здоров’я? Здоровий спосіб життя допоможе уникнути взагалі або ж позбавитись шкідливих звичок, знайти гармонію в житті, попередити тяжкі хвороби.


      Будьте пильними, володійте знаннями та інформацією як вберегтися від згаданих проблем, що впливають на наше здоров’я!


Ми виграли! Наднова дитяча книга Івана Андрусяка вже є в нашій бібліотеці!

   Ура! Чудеса трапляються! Ми виграли!!! Напередодні Дня Святого Миколая, прийнявши участь у розіграші від київського книжкового видавництва «Фонтан казок» у Facebook,  ми отримали в подарунок дві наднові дитячі книги Івана Андрусяка «Сірка на порох»!

Це історико-пригодницька повість для дітей середнього шкільного віку. Ми разом зі своїми читачами дуже зраділи такому сюрпризу! Безмежно вдячні «Фонтану казок» за подароване доповнення до свята!