середа, 10 січня 2018 р.

ОГОЛОШЕННЯ!!!!!

Картинки по запросу снеговикПохожее изображениеКартинки по запросу снежинки
Похожее изображение


Таємниці різдвяного вечора4 січня до бібліотеки, в свої зимові канікули, завітали учні 8-Ф та 9-М класів 32 школи-гімназії (керівники Ірина Іванова та Наталія Громеко).    
Для користувачів завідувач бібліотеки Тетяна Моргун провела огляд літератури  « Таємниці різдвяного вечора», на якому всі разом згадали  християнські свята січня. Діти пригадували як називають вечір напередодні Різдва, що співали господарям…      -  Дорогі наші користувачі, гості, а хто з вас колядки знає? – запитала бібліотекар Людмила Артюх. І залунали різноманітні  колядки читальною залою… Потім присутні переглянули відео «Колядки ти щедрівки», книжкову виставку «Ваша Величність Зима», тематичну полицю «Веселімося, співаємо, Різдво Христове прославляємо» та вибрали для себе нові колядки та щедрівки.


З колективом бібліотеки пограли в гру «Знавці різдвяних традицій» та в літературний дартс.


Згадали ж нині ми всі


Різдвяні свята чарівні.


Щоби в Святвечір скрізь лунали


Колядки давні голосні,


А в Щедрий вечір засівали


Зерном світлиці нам усім.


Щоб за врочистими столами


 Раділи святам і зимі,

 Щоб люди завжди шанували


  Звичаї рідної землі.     


Вчитель Наталія Громеко подякувала колективу за цей захід та побажала всім бути добрими і щасливими, і в радості і в здоров’ї зустрічати своє Різдво, незабутнє Різдво, а в житті хай всіх нас і Україну  бережуть янголи –охоронці.