понеділок, 8 січня 2018 р.

Мандруємо Європою 

3 січня ігрову подорож «Мандруємо Європою» за допомогою бібліотекарів здійснили учні 3-А, 3-Б та 4-Б класів 40 спецшколи. Діти із задоволенням «мандрували» європейськими країнами, знайомились з їхніми особливостями. Під час виконання різноманітних завдань школярі дізнавались нові цікаві факти про країни Європи. 

 

 
За допомогою пізнавальних відеопрезентацій  та книг з фонду читальної зали бібліотекарі ознайомили учнів з природними, архітектурними цікавинками, особливостями національних кухонь, традиціями, культурою європейських країн, творами відомих європейських письменників для дітей.


Молодші школярі відповідали на питання вікторини «Казкарі Європи», зіграли в гру «Відгадай країну» та переглянули книжкову виставку «DIE DEUTSCHE  SPRACHE». 

На мультсерпантин до бібліотекиОсь і розпочалася пора зимових канікул! Мультфільми, як відомо, люблять і дорослі, і діти. Адже вони змушують повірити в казку, помріяти, пофантазувати , а також відчути дух новорічно-різдвяних свят. 


   

 

 

 

 

 

Тому 3 січня в читальній залі був проведений мультсерпантин «Чарівні новорічні мультяшки», який відвідали учні 2-А та 2-В  класу 33 гімназії. 

 

 

Діти зацікавлено переглядали мультфільми:  « Казкове Різдво», «Добрий вечір»,«Зима в Простоквашино» та дитячі журнали.
Юні художники подарували зиму Кожна пора року прекрасна по-своєму. Та діти по-особливому люблять зиму. 

 

  Нещодавно в бібліотеці була організована виставка малюнків учнів Полтавської художньої школи під назвою  «Чарівна зима землю обяла».

    Юні художники, віком від 8до 13  років, представили увазі користувачів бібліотеки 15 робіт. Природа поки що не дарує нам справжню зиму, але малюнки дітей створюють справжній зимовий настрій! Незважаючи на безсніжну погоду вони створили образи чарівної зими, казкового Різдва, новорічних свят. 

    

 

 

 Школярі проявили свій     світ фантазій,показавши його за допомогою фарб. 

Запрошуємо всіх бажаючих поринути у світ дитячого малюнку, відвідавши цю виставку!