понеділок, 9 березня 2020 р.

Казкові композиції з пластиліну, створені руками дітей

   В бібліотеці експонується виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи «Чарівний пластилін» (викладач – Ірина Конопля). 

     Створення поробок з пластиліну –  цікаве й захоплююче заняття, яке до вподоби дітям. Цей чарівний матеріал розвиває дрібну моторику рук, творчі здібності, тренує посидючість. На виставці представлено 9 картин майстерно зроблених з пластиліну. Діти мають невичерпне джерело фантазії, полюбляють щось створювати своїми руками, а їх потрібно в цьому підтримувати та направляти. Адже художній розвиток є невід’ємною частиною розвитку дитини, формування смаку та уяви. Експонати виставки дивують, зачаровують, надихають, бо творчість – це завжди прекрасно. Пластилінові композиції переносять нас у казковий світ, де все фантастичне і сповнене чудес. 

            Запрошуємо всіх ознайомитись з виставкою в бібліотеці.

                 
 


Кращий з кращих в конкурсі від бібліотеки

   В бібліотеці відбувся І етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2020». Переможцем визнано Артема Авраменка, учня 6-Е класу гімназії №32. Зараз Артем активно готується до участі в ІІ міському етапі конкурсу. Бажаємо йому успіху та перемоги!