вівторок, 19 листопада 2019 р.

Джеремі Стронг – майстер англійського сучасного гумору

14 листопада в бібліотеці – філіалі №13 для користувачів представлений перегляд літератури «Джеремі Стронг – майстер англійського сучасного гумору».
 В цьому році автору численних книжок для дітей та юнацтва виповнилося 70 років. Його творам властивий легкий стиль, лагідний гумор, зрозумілі для дітей та кумедні ситуації, в які потрапляють персонажі його творів, та цікаві, незвичайні сюжети. В бібліотеці його твори люблять та читають. Сестрички Софія та Уляна Онищенко, учениці 7-го класу, перечитали всі його твори, які є в бібліотеці. 
 
Постійна читачка Нелла Григорівна Цимбалюк, якій виповнилося 83 роки, звернула увагу на перегляд літератури і  зацікавилась книжечкою «Канікули з близнятами», яку вона взяла додому.
 

Екскурсія «Дім, в якому живуть книги»


                          
      

14 листопада до оновленої  читальної  зали  бібліотеки № 13 на екскурсію завітали маленькі  відвідувачі – дітки з ПДНЗ № 80 середньої групи «Берізка», вихователь Тетяна Гавриленко.
 
Завідувач книгозбірні  Тетяна Моргун розповіла їм про правила  бібліотеки та поводження з книжечками,  ознайомила малечу з новими книжечками та журналами, що є в бібліотеці і привітала їх з новим званням – користувач  та   запросила приходити до бібліотеки з  батьками та друзями.
 

Майстер-клас «Закладочка для книжечки»

  13 листопада в бібліотеку завітали вихованці  ПДНЗ № 80 старшої групи «Вербичка», вихователь  Юлія  Шинкарьова. Бібліотекар І. Коваленко розповіла,  як поводитися з книгою і для чого потрібна закладочка.  

 


Виготовлені  разом з вихователем   закладочки   діти подарували  для читачів бібліотеки  та з задоволенням  переглянули цікаві журнали і книжечки.