вівторок, 15 січня 2019 р.

Зустріч Нового року з «Командою «Смайл»


                         Новий рік – найчарівніше свято для дітвори. Канікули, подарунки, розваги, веселощі…

   12 січня учасники гуртка «Команда «Смайл», що діє при бібліотеці – філіалі №13, запросили своїх батьків та мешканців мікрорайону на святковий новорічний концерт.

  

Об 11 - й годині розпочався виступ наймолодших гуртківців. Малята розповідали новорічні віршики, співали пісні, грали на скрипці. І звичайно ж  не обійшлося без Діда Мороза, який завітав послухати  дітлахів та обдарував всіх подарунками (в ролі Діда Мороза – Юрій Володимирович Карпінський). 

Казкова фея, керівник гуртка Поліна Карпінська, була ведучою концерту та проводила вікторини з зимовими загадками для глядачів. А перед цим Поліною була проведена велика робота на репетиціях.  На гостини до менших завітали й учасники гуртка з старшої групи – Лілія Колодна, В’ячеслав Казанцев, Анна Плахова. Вони зіграли ролі казкових героїв Баби – Яги, Снігуроньки й Кота Матвія.
   О 14 - й годині свій новорічний концерт представили глядачам члени гуртка середньої та старшої груп. Більшість учасників концерту була в костюмах героїв казок і представляли свого героя  перед глядачами віршиками.  Діти розповіли про особливості святкування Нового року в різних країнах за допомогою 12 віршів. Звучали дитячі пісні, вірші, колядка та щедрівка,  які разом з усіма слухав і Дід Мороз. Потім настала черга подарунків від Діда Мороза для всіх учасників концерту, а найактивніші діти з усіх вікових груп отримали призи та грамоти, підготовлені сім’єю Карпінських. Бібліотеці був подарований вже п’ятий номер журналу «Кошки – мышки», який гуртківці створюють своїми силами.
 Після закінчення концерту всі сфотографувалися біля ялинки. Завдяки працелюбству, любові до дітей, волонтерській допомозі Поліни Карпінської та її родини проходять такі заходи. В цьому році виповнюється вже пять років з моменту створення гуртка. Гуртківці ростуть та розвиваються, бо тут кожен має змогу продемонструвати свої таланти.

Дітям про Різдво


 
10  січня 2019 року наша бібліотека разом з вихованцями ПДНЗ № 80 «Гвоздика» провела театралізоване дійство «Різдвяний вертеп». Дітлахи  з задоволенням переглядали книжечки з тематичної полиці «Різдвяна ніч стукає у віконце», яку представили бібліотекарі  та уважно слухали про народні звичаї та традиції.