понеділок, 15 січня 2018 р.

«Команда «Смайл» з новорічним концертом та казкою ««Дванадцять місяців» .     В 2018 році  наша бібліотека продовжує  міні-проект  «До бібліотеки – в «Команду «СМАЙЛ». На зимових канікулах,  14 січня, до нас завітали члени гуртка. Вони підготували новорічний концерт та казку «Дванадцять місяців» за пєсою С. Маршака.
    
  На 11 годину зібралися діточки з молодшої  групи «Команди «Смайл». Прийшли матусі, бабусі, дідусі , які  з задоволенням  дивилися, на своїх  дітей та онуків, що  співали пісеньки, розповідали віршики. Який  же новорічний концерт без Діда Мороза? А ось і він, з подарунками, з  загадками, вікторинами та улюбленим малечею новорічним хороводом. 

    О  14 годині  гуртківці середньої та старшої групи представили глядачам  п’єсу С. Маршака  «Дванадцять місяців». Гарні костюми та чудова гра дітей перенесла усіх в казковий  світ. Недарма кожну неділю в бібліотеці проходили репетиції в кімнаті дитячої творчості  «Веселка». Гурток постійно поповнюється талановитими дітьми. Такими є Максим Вершинін, учень музичного училища  ім. М. Лисенка, якій гарно грає на фортепіано,  трубі та спілкується з маленькими гуртківцями, бере над ними шефство.

 А Катерина Стрільчук, учениця 10 кл. 29 гімназії, вперше взяла участь у заході  і дуже вміло зіграла свою роль. Наприкінці  заходу керівник  «смайликів» та ведуча концерту  Поліна Карпінська нагородила грамотами та призами найактивніших   дітей, які не пропускали репетиції  та приймали активну участь в роботі гуртка «Команда «Смайл». А ще  бібліотеці був подарований третій  випуск журналу  «Команди «Смайл». Задоволені діти заспівали щедрівочки, з  якими  вони напередодні всі гуртом ходили по домівках щедрувати, в костюмах, з музичними інструментами. 
         В бібліотеці панувала казкова атмосфера, хороший настрій. Потім відбулося  тепле чаювання дорослих та малих, яких завжди гостинно приймає в себе сім’я Карпінських.  

Новорічні розваги під час зимових канікул
 Новорічно - різдвяні  свята  продовжуються і зимові канікули теж! А це  ж  найвеселіша і найцікавіша  пора! Є час для  відпочинку,  для читання,  ігор та розваг! І все це чекає  на наших користувачів в бібліотеці!
    

 

 Так 11 січня  для учнів 3-А,3-Б та 4-Б класів 40 спецшколи була проведена   ігрова програма «Новорічні розваги». Бібліотекарі разом з вчителями та школярами поринули в атмосферу новорічних забав. Діти відгадували зимові загадки, грали в різноманітні рухливі ігри та з інтересом переглянули мультфільм «Зима в Простоквашино».
   

  Ігрова програма дуже сподобалась учням, вони отримали безліч нових вражень та позитивних емоцій, а головне дружно та весело провели час. Діти так були захоплені іграми, що й не помітили, як швидко проминув час в бібліотеці.
    Канікули тривають, то ж запрошуємо всіх бажаючих цікаво і змістовно провести час до нашої бібліотеки!