середа, 20 квітня 2016 р.

Ми стартували! Ідей багато. Цікаве ще попереду!!!   Наша бібліотека долучилася  до бібліотечної акції «Прикрась подвір’я бібліотеки» в рамках міського двомісячника чистоти та благоустрою. На початку акції ми пройшли від бібліотеки по дитячим майданчикам мікрорайону Половки та роздали кольорові листівки-запрошення для залучення жителів мікрорайону на участь в акції.

      Біля дитячої бібліотеки закипіла цікава діяльність. Ми копали, прибирали, сіяли та готували квітник біля входу в бібліотеку.


   14 квітня член бібліотечного активу Якушенко Олена (мама двох наших читачів Марійки та Сашка) провела майстер-клас для присутніх в бібліотеці користувачів по виготовленню із вторинного матеріалу поробок. Було запропоновано зробити «бджілок-трудівниць», які нагадують працівників дитячих бібліотек. Потім цими поробками ми разом з користувачами бібліотеки прикрасимо наш квітник.

   Дітям сподобалась ця ідея і ще декілька днів (15, 17 квітня) кипіла робота, до якої долучилися після репетиції учасники команди «Смайл».

   Якушенко Маша намалювала малюнок-плакат на підтримку акції.

   Ми стартували! Ідей багато. Цікаве ще попереду!!!     

Невмирущі джерела творчості Івана Франка


                                                                                           Не ридать, а здобувати

                                                                                           Хоч синам, як не собі,

                                                                                           Кращу долю в боротьбі.
                                                                                                        І. Франко
    2016 рік в Україні проголошено роком Івана Франка. Ми відзначаємо 160-річчя від дня народження і 100-річчя від дня смерті видатного українського письменника, поета, мислителя, публіциста, краєзнавця, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, члена Наукового товариства імені Т. Шевченка і почесного доктора Харківського університету.
     З нагоди вшанування памяті Великого Каменяра на старшому абонементі нашої бібліотеки користувачі мають змогу переглянути тематичну полицю «Гріє всю Україну, а світить далеко-далеко», а на молодшому абонементі в «Літературній світлиці» - тематичну полицю «Коли ще звірі говорили» (за казками І. Франка).
     За допомогою представленої літератури можна ознайомитись з життям і творчістю Івана Яковича та осягнути глибину, передбачливість та пересторогу, які живуть у творах письменника. Творчий доробок Франка, що включає близько 4 тисяч творів, є для нас неоціненним скарбом, зважаючи на його вагомий внесок у становлення української нації.