середа, 20 квітня 2016 р.

Ми стартували! Ідей багато. Цікаве ще попереду!!!   Наша бібліотека долучилася  до бібліотечної акції «Прикрась подвір’я бібліотеки» в рамках міського двомісячника чистоти та благоустрою. На початку акції ми пройшли від бібліотеки по дитячим майданчикам мікрорайону Половки та роздали кольорові листівки-запрошення для залучення жителів мікрорайону на участь в акції.

      Біля дитячої бібліотеки закипіла цікава діяльність. Ми копали, прибирали, сіяли та готували квітник біля входу в бібліотеку.


   14 квітня член бібліотечного активу Якушенко Олена (мама двох наших читачів Марійки та Сашка) провела майстер-клас для присутніх в бібліотеці користувачів по виготовленню із вторинного матеріалу поробок. Було запропоновано зробити «бджілок-трудівниць», які нагадують працівників дитячих бібліотек. Потім цими поробками ми разом з користувачами бібліотеки прикрасимо наш квітник.

   Дітям сподобалась ця ідея і ще декілька днів (15, 17 квітня) кипіла робота, до якої долучилися після репетиції учасники команди «Смайл».

   Якушенко Маша намалювала малюнок-плакат на підтримку акції.

   Ми стартували! Ідей багато. Цікаве ще попереду!!!     

Немає коментарів:

Опублікувати коментар