Чорнобиль – біль та скорбота України

 

 Працівники бібліотеки – філії для дітей № 13 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ для учнів 6-7 класів ПСЗШ №40 провели виховну годину пам΄яті «Чорнобиль – біль та скорбота  України». 

На заході відбулася презентація пересувної книжково-ілюстративної виставки  «Чорнобиль – це набат і біль». Учні переглянули відео-фільм «Чорнобильська катастрофа», відзнятий журналістами на Чорнобильській АЕС та у місті-примарі Прип'ять.


Сьогодні зрозуміло: наслідки аварії на ЧАЕС могли б бути значно більшими, якби не самопожертва і мужність тих, хто був там у перші тижні після лиха. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім тим хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

  Відзначення річниці Чорнобильської трагедії – це не свято, 26 квітня це день, коли кожна людина повинна поставити перед собою питання : «Хто я? Для чого живу на цьому світі ? Як живу ? Чим можу допомогти іншим людям?»

Коментарі