Публікації

Показано дописи з червень, 2022

Конституція – оберіг державності

Зображення
День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України. Історія цього свята сягає 1996 року, коли депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Бібліотека-філіал №13 для дітей в цей день представила для користувачів перегляд літератури «Конституція – оберіг державності». Наші маленькі відвідувачі скористалися нагодою дізнатися цікаву інформацію про історію державного свята.

Кобзарі полтавської землі

Зображення
    Історична довідка                                                                                У кожній бандурі                                                                                      Коштовна перлина:                                                                               Душа кобзаря –                                                                                 Співця України.

Сторінками цікавих книжок

Зображення
  Інформаційна сторінка   Видання, які ми пропонуємо вам для читання, розповідають про надзвичайні пригоди головних героїв, кумедні обставини та винахідливість персонажів, яка допомагає їм долати перешкоди та гуртує навколо цікавих подій. А ще герої навчать вас бути добрими, співчувати, долати труднощі, допомагати один одному. Отож, вирушаймо разом у світ фантастичних пригод. Цікавого вам знайомства з цими книгами і натхненного читання!

У полоні мальв

Зображення
                                                                            Приснилась мальва за старим порогом ,                                                                             Що нахилилась на мою дорогу,                                                         І прилетіли, мов сумні хмарини,                                                      До рідного вікна далекі днини.    Щедрою рукою постелила природа під наші ноги пістрявий килим – безліч квітів. «Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка», - сказав колись видатний казкар Ганс Крістіан Андерсен. З давніх-давен українці плекали біля своїх осель квіти. Садиби   прикрашали чудові квітники, в яких росли і високі мальви з різнокольоровими квітками, яскраві чорнобривці, хрещатий барвінок, жовтогарячі нагідки, червона рута та соняшник. Чи не найбільш поширеною та улюбленою в Україні здавна вважали рожу рожеву, або мальву .   Працівники бібліотеки  підготували народознавчу сторінку про цю квітку.

Літературні джунглі запрошують в літо

Зображення
Ось і дочекалися ми літа! Розпочалися літні канікули у школярів! На вас, діти,   чекає багато нового, цікавого, захоплюючого! Та за відпочинком, розвагами не забувайте читати! Адже з червня в бібліотеках стартують літні читання. Ми чекаємо вас! Приходьте, вибирайте книжки до вподоби.