пʼятниця, 27 березня 2020 р.

Золотий письменник України – Світлана Талан


         7 березня святкувала ювілей – 60-річчя, авторка романів в жанрі «реальних історій», неодноразова лауреатка Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова», володарка премії імені Пантелеймона Куліша (2019 р.) - Світлана Талан.   Сучасну українську літературу для дорослих неможливо уявити без романів Світлани Талан. До цієї дати наша бібліотека підготувала на абонементі перегляд літератури «Золотий письменник України», на якому представлені романи письменниці, її світлина та біографія.
      Письменниця має багато прихильників та поціновувачів своєї творчості. Цей перегляд зацікавив багатьох дорослих користувачів, адже книги С. Талан завжди користуються попитом і в нашій книгозбірні.
                                         
Свято весни, краси і ніжності


           От і настала нарешті чудова пора весняна! Жіноче свято… Воно приходить з першими теплими днями. 8 березня – свято весни, важлива віха оновлення та процвітання усього живого.  Саме цього дня ми всі радіємо  розквіту природи  та вшановуємо всіх жінок.
     Напередодні 8 Березня на святковий диліжанс «Весняна фантазія» в нашій бібліотеці знову  зібралися восьмикласники. Хлопці самостійно підготували сценарій та провели цю зустріч. Вони вітали мам, бабусь, вчительку та дівчаток - однокласниць з цим весняним святом. Лунали найтепліші слова, адресовані всім представницям прекрасної статі. 

                     Отримали слова вітань та побажань й зимові іменинники.
  Якраз під час цього заходу в бібліотеку завітала наша постійна користувачка Людмила Іванівна Зікеєва й подарувала власноруч зроблені картини, які доповнили виставку її робіт, яка представлена увазі користувачів в читальній залі. Школярі виявили зацікавленість виставкою та сфотографувалися з цими роботами.
     Привітали учні з цим святом і бібліотекарів. А завершив захід, вже традиційно, солодкий стіл.