Публікації

Показано дописи з лютий, 2020

Наша бібліотека долучилась до онлайн-проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Зображення
        Наша бібліотека долучилась до Національного проєкту «Дія. Цифрова освіта», запровадженого Міністерством цифрової трансформації України. Запрошуємо всіх бажаючих пройти тест, щоб дізнатись рівень своїх цифрових навичок та безкоштовне навчання основам цифрової грамотності, переглядаючи освітні серіали   на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Хоча наша бібліотека дитяча та дорослі користувачі цікавляться проє ктом й долучаються до участі в ньому, а бібліотекарі проконсультують та допоможуть.

2020 - Рік Європи в Україні

Зображення
  Президентом України 2020 рік оголошено Роком Європи в Україні. Наша держава одним з пріоритетів свого розвитку визначила інтеграцію у європейське співтовариство. Задля виховання в юних користувачів шанобливого ставлення до історії, культури, традицій європейських країн в читальній залі нашої бібліотеки оформлена книжкова виставка   «Знайомтесь, Європа», яка функціонуватиме протягом року.   Кожен відвідувач може скористатись виставковим матеріалом, який буде онов люватись, а бібліотекарі із задоволенням допоможуть підібрати потрібну літературу.      

Чарівник із країни Сонячних зайчиків

Зображення
      30 січня відвідувачі абонементу для учнів 1-4 класів    були ознайомлені з творчістю Всеволода Нестайка, якому   30 січня цього року виповнилося   б 90 років. Для них був представлений   перегляд літератури «Сонячний казкар».     Твори Всеволода Нестайка легкі, веселі, дотепні, сповнені гумору. Хто не знає його «Тореадорів з Васюківки» чи «Лісову школу»? Класик сучасної української  дитячої літератури, в своїх творах з гумором   розповідає  різні ситуації, захоплюючи  уяву  читача. Його казки та оповідання користуються великою популярністю й  у наших читачів.  

Виставка м’якої іграшки в бібліотеці

Зображення
       З 29 січня в читальній залі бібліотеки експонується персональна виставка м’якої іграшки та поробок   «Ляльковий світ» нашої користувачки, якій вже понад 80 років, Людмили Іванівни Зікеєвої . Запрошуємо до перегляду всіх любителів рукоділля !

Відважної юності спомин. До Дня пам’яті Героїв Крут

Зображення
          Цей бій затримав наступ більшовицької армії на Київ. Цей бій дав можливість українській делегації підписати Брестський мирний договір, який врятував молоду українську державність. Бою під Крутами 102 роки. Тим, хто загинув у січні 1918 року присвячений   перегляд літератури «Відважної юності спомин», оформлений в читальній залі бібліотеки. .