субота, 1 лютого 2020 р.

Чарівник із країни Сонячних зайчиків


   
  30 січня відвідувачі абонементу для учнів 1-4 класів   були ознайомлені з творчістю Всеволода Нестайка, якому  30 січня цього року виповнилося  б 90 років. Для них був представлений  перегляд літератури «Сонячний казкар». 
  Твори Всеволода Нестайка легкі, веселі, дотепні, сповнені гумору. Хто не знає його «Тореадорів з Васюківки» чи «Лісову школу»? Класик сучасної української  дитячої літератури, в своїх творах з гумором   розповідає  різні ситуації, захоплюючи  уяву  читача. Його казки та оповідання користуються великою популярністю й  у наших читачів.
 


Виставка м’якої іграшки в бібліотеці

      З 29 січня в читальній залі бібліотеки експонується персональна виставка м’якої іграшки та поробок «Ляльковий світ» нашої користувачки, якій вже понад 80 років, Людмили Іванівни Зікеєвої. Запрошуємо до перегляду всіх любителів рукоділля !


Відважної юності спомин. До Дня пам’яті Героїв Крут


         Цей бій затримав наступ більшовицької армії на Київ. Цей бій дав можливість українській делегації підписати Брестський мирний договір, який врятував молоду українську державність. Бою під Крутами 102 роки. Тим, хто загинув у січні 1918 року присвячений  перегляд літератури «Відважної юності спомин», оформлений в читальній залі бібліотеки.
.