четвер, 16 січня 2020 р.

Новорічно-різдвяні свята в бібліотеці тривають!


     Пізнавально-розважальні заходи в нашій бібліотеці тривають! В дні зимових канікул наші користувачі не забувають і про бібліотеку!
З початком канікул при бібліотеці почала діяти ігрова зона «Завітай та грай!», в якій діти можуть  цікаво й корисно проводити свій вільний час.  Тут вони можуть пограти в різноманітні настільні ігри-ходилки: «Ялинка», «Троє поросят», «Правила дорожнього руху» та інші, в шахи, лото, «Ерудит», поскладати пазли…Є тут і книжки-розмальовки, олівці, журнали з поробками.

     


    Зацікавленість користувачів зони надання Інтернет-послуг викликало слайд-шоу «Креативні ялинки світу», де діти переглянули відеоролик, створений з фотографій найкрасивіших і незвичайних новорічних ялинок.     


     13 січня нашу книгозбірню відвідали учні 1-х та 2-х класів КЗ «ПСЗОШ №40».
     Першими прийшли учні 1-А класу, наші «Пізнайки», та учні 1-Б класу. Бібліотекар Інна Коваленко провела для них подорож «Зимова круговерть». Діти розповідали про зимові свята, чому вони їх так чекають, згадували колядки та щедрівки, відгадували загадки, а потім грали в ігри, кидали сніжки та брали участь в конкурсі «Хто швидше прикрасить ялиночку». Діти були ознайомлені з переглядом літератури «Зачарувала все зима» та переглянули дитячі журнали.

     Для другокласників бібліотекар Світлана Опришко провела новорічну розвагу «Розсипа зима сніжинки зі святкової торбинки». Діти разом з бібліотекарем згадували всі народні свята новорічно-різдвяного циклу, відгадували зимові загадки, розповідали біля ялинки вірші, які вони підготували до свят, а потім грали в рухливі командні ігри.          Захопившись розвагами, школярі й не помітили, як швидко промайнув час!                                                     Чекаємо на нові зустрічі!
«Команда «Смайл» вітає з Новим роком!


      12 січня, в кімнаті дитячої творчості «Веселка», що при бібліотеці-філії №13, знову відбувся новорічний концерт, який представили увазі глядачів учасники гуртка «Команда» Смайл» разом з керівником-волонтером гуртка та ведучою Поліною Карпінською.
  Зранку демонстрували свої таланти найменші гуртківці. Вони розповідали віршики, співали пісні. Глядачі відгадували зимові загадки. «Відвідали» концерт Баба Яга, Снігуронька і ,звичайно ж, Дід Мороз! Як же без нього та без подарунків, адже новорічні свята тривають!
   В обідню пору зібралися порадувати глядачів своїми виступами середня та старша групи гуртка. На цьому концерті теж співали пісні Баба Яга і Снігуронька, були проведені новорічні вікторини з призами для глядачів. Всі разом співали пісні: «Снежинка», «В лесу родилась елочка», «Музыкант», «Маленькой елочке», «Дети любят рисовать», колядку «Ой радуйся, земле», щедрівки «Щедрик», «Ой сивая та і зозуленька» Анна Плахова на бандурі зіграла українську польку та заспівала пісню «Янголятко».
    Показали юні артисти й уривки з казки «Дванадцять місяців» за п’єсою С. Маршака. 

   


   Дід Мороз обдарував всіх подарунками. Як і завжди, отримали грамоти та подарунки й найактивніші гуртківці з усіх вікових груп, які для дітей були придбані сім’єю Карпінських.
                 
                            До нових зустрічей з улюбленою «Командою   «Смайл»!

Виставка дитячих малюнків «Дивовижна зима»

             Своєрідним привітанням з новорічними святами для користувачів нашої бібліотеки стала виставка малюнків учнів Полтавської дитячої художньої школи «Зимові дива».


 Діти створювали свої мистецькі роботи під керівництвом викладачів Володимира Бенфіалова, заслуженого художника України, та Лідії Орел. Юні художники віком від 8 до 11 років, представили увазі користувачів 15 робіт. У створенні малюнків застосовані різні техніки та всі вони дарують відвідувачам справжній зимовий настрій, якого ми ніяк не дочекаємось від природи! За допомогою пензлів та яскравих фарб талановиті діти відтворили в своїх роботах святковий настрій  передчуття новорічних свят.
Запрошуємо вас поринути у світ дитячих фантазій і мрій! Приходьте і насолоджуйтесь чудовими дитячими роботами!