середа, 15 січня 2020 р.

Оселя книг, любові і добра


Триває щаслива пора зимових канікул та свят для дітлахів. 
Ось і 10 січня  до бібліотеки завітали учні 1-А класу 32 гімназії  
на екскурсію «Оселя книг, любові і добра».
 Цікаві бесіди з маленькими користувачами з правил бібліотеки, вікторини, рухливі ігри, все сподобалося малечі. 


 Завідувачка бібліотекою Тетяна Моргун ознайомила маленьких користувачів з журналами та книгами (маленькими і великими), книжечками-пазлами  та зауважила, що хоча сьогодні інформацію на будь-який смак пропонує Інтернет, усе ж бібліотеку він не замінить. Адже вона – невичерпне джерело знань.

         

   Весь клас став користувачами читальної зали, а деякі з них взяли книжечки почитати додому на абонементі для учнів 1-4 класів.
     Класний керівник, Інна Наглова, залишила свій відгук в книзі «Пропозицій та відгуків» де наголосила, що завдяки працівникам закладу з’являється величезне бажання читати!

Різдвяна казка на тарілці


   Бібліотекар Катерина Шкурба розповіла про історію створення різдвяного пряника та представила присутнім  перегляд літератури «Прянична зимова казка»,  де діти могли ознайомитись з цікавою інформацією щодо свята Різдва, провела загадкову вікторину про різдвяні звичаї та традиції та ігри. Протягом дня діти розмальовували різдвяні пряники, які були спечені бібліотекарем. І дорослі і малі користувачі долучилися до процесу створення різдвяного  пряника: розмальовували їх, прикрашали та  смакували.

                                           

            Цього ж дня бібліотекар Світлана Опришко провела з користувачами святкову лото-вікторину «Магія Різдва». Відповідаючи на запитання вікторини в ігровій формі діти мали змогу поглибити свої знання про звичаї народів світу щодо святкування новорічно-різдвяних свят.

      Під вечір до бібліотеки завітали колядники! Вони виконали колядки та отримали солодкі подарунки та різдвяні пряники. Це були учасники бібліотечного гуртка «Команда «Смайл».