середа, 14 березня 2018 р.

20 хвилин з письменницею Тетяною Рубан у літературному кафе бібліотеки №13

12 березня в бібліотеці-філії для дітей №13 відбулося спілкування юних читачів з молодою, дуже цікавою полтавською письменницею Тетяною Рубан. Організували цю зустріч для учнів 6-А  та 8-В класів  гімназії №31 бібліотекарі. Вони запропонували познайомитися з автором книги "Нічийні", яку  раніше брала  вчителька в  нашій бібліотеці та   прочитала і обговорила  з дітьми  окремі її розділи  на виховній годині в школі.
Про цю повість у першу чергу говорила з школярами в бібліотеці Тетяна Рубан. Потім діти задавали багато запитань, які стосувалися й інших аспектів її творчості, зокрема публікацій у колективних збірниках, що мають назви «Незалежність України» та «Героям слава!», початку творчого шляху, співпраці з жіночими журналами, коли Тетяна ще не почала писати для дітей...      

Закінчилося спілкування з письменницею фотосесією і численними селфі. Дітям настільки сподобалася Тетяна Рубан, що вони ще довго не хотіли прощатися з нею. Замість умовно зазначених у назві заходу 20-ти хвилин спілкування з письменницею тривало близько години.

       Артисти з команди «Смайл» подарували чудовий концерт мамам, сестричкам, бабусям…

   У неділю 11 березня в рамках проекту «До бібліотеки в команду «Смайл» у бібліотеці-філії №13 відбувся великий концерт «Розмова з мамою».
Спочатку перед мамами, сестричками, бабусями виступали з різними художніми номерами маленькі артисти з команди «Смайл», які принесли в бібліотеку свої малюнки, присвячені мамам. Діти співали, читали віршики тощо.
  Друга частина концерту відбулася трохи пізніше, в ній взяли участь старші учасники команди. 


     


 Глядачам дуже сподобалися, зокрема, виступи семикласника з гімназії №32 Сергія Єлізарова, який прекрасно виконав під гітару пісню про маму, а окрім того артистично прочитав монолог Голохвастова з п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями». 


 

    Чудово грала на скрипці і вела концерт Поліна Карпінська – організатор і лідер команди «Смайл».
   Серед глядачів були не тільки мами, тата та інші родичі юних артистів, а й просто мешканці сусідніх з бібліотекою будинків. Усім дуже сподобався концерт.