середа, 11 січня 2017 р.

Виставки робіт талановитих дітей в бібліотеці        5 січня  2017 року в бібліотеці  для користувачів  представлена  виставка  робіт  учнів Полтавської дитячої художньої школи  «Зима – краса». На виставці  представлено  14 малюнків .Виставка  діятиме до кінця  січня.
      Також 9 січня  постійний користувач  нашої  бібліотеки - Якушенко  Олександр  (учень 2-В кл. 30-ї школи)  приніс  гарні  літачки  зроблені  умілими дитячими  рученятами  . З вересня  2016 року він відвідує  гурток  авіа моделювання  при  Полтавському  обласному  центрі  науково - технічної  творчості  учнівської  молоді ( керівник  гуртка  Фірсов І.І.). Це вже не перші поробки  талановитої  сім’ї  Якушенків . Виставка  поробок  « Я люблю  моделювати»  користується  попитом  серед  маленьких  та дорослих  відвідувачів.
Запрошуємо  всіх бажаючих  помилуватися
  талановитими  роботами юних  обдарувань.

У замку Снігової королеви                   
  9 січня до бібліотеки завітали учні 30 школи 1-А та 1-Б класів і відправились в круїз зимовими казками « У замку   Снігової королеви».
     За вікнами  падав  сніжок  , а діти  з цікавістю  слухали  розповідь  завідувачки  бібліотеки  Моргун Т.  про чарівні  казки  зими : «Морозко», «Дванадцять  місяців», «Рукавичка», «Снігова  королева»…
       Активно і весело  діти відгадували  загадки , приймали  участь  у грі  « Що буває на ялинці?»  та літературній  вікторині « Світ  казок», згадали  колядки  та щедрівки. На завершення заходу  учні  переглянули  журнали , які отримує  бібліотека. Школярі та  батьки із  задоволенням провели  час  зимового сніжного дня  у теплій  , казковій  , дружній  атмосфері  бібліотеки.