четвер, 29 вересня 2016 р.

Хай завжди буде бібліотека!    

До Всеукраїнського дня бібліотек 29 вересня в бібліотеці пройшов День відчинених дверей «Хай завжди буде бібліотека!».


    Для читачів були представлені цікаві, яскраві виставки, дитячі поробки, малюнки про бібліотеку, книги, подаровані користувачами.


    Завітала  до бібліотеки  колишня співробітниця Довгошей Олена Павлівна, та привела нового читача й записала його до нашої  бібліотеки. Це Довгошей Даніяр , якому вже 1 рік і 7 місяців.

     З користувачами було проведене анкетування   « Періодичні видання для дітей» та « Бібліотека , книга , комп’ютер , читання» .

    

Привітати  зі святом  прийшли також  наші  активісти і артисти   з гуртка  команда   «Смайл» . Вони  подарували     квіти та  поробку , зроблену своїми руками .

    В цей  же день    за  підсумками  конкурсу  « Літо з книгою»   відбулося  нагородження  найкращого читача  ,  яким  стала  Петрушевич  Софія ,   учениця  6-ІТ класу   32 гімназії    . Вона отримала  математичну  настільну  гру

«Ферма»  в  якості  призу , який  був  наданий міським управлінням   культури  м. Полтави.

Мовчазний крик Бабиного Яру    29 вересня виповнюється 75 років з того часу, як у Бабиному Яру розпочалися масові розстріли.
    Восени 1941 року в порізаному яром урочищі на околиці окупованого Києва був здійснений один з найтяжчих злочинів ХХ століття. Бабин Яр став символом Голокосту в Україні.
      Розстріл 33771 єврея протягом двох днів став одним з перших прикладів масових убивств, до яких вдавались нацисти. За 778 днів німецької окупації в Бабиному Яру було розстріляно близько 100 000 людей! Разом з євреями в Бабиному Яру знайшли своє останнє пристанище цигани, військовополонені, представники української інтелігенції, 621 член ОУН ( серед них і поетеса Олена Теліга) та прості кияни…
 Але це не тільки трагедія минулої війни, це урок всім нам, який знову й знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир.
До цієї скорботної дати в нашій бібліотеці увазі користувачів була запропонована тематична полиця «Мовчазний крик Бабиного Яру». В память про ці події були запалені свічки, присутні помянули загиблих хвилиною мовчання.