четвер, 31 грудня 2015 р.

Його життя невпинна мить…Його життя невпинна мить…
    
 
  30 грудня в бібліотеці-філії №13 для дітей пройшла бесіда «Його життя невпинна мить…», приурочена до 60-річчя з дня народження Володимира Степанюка, патріота Полтавщини, лідера просвітницького руху, громадського діяча.

Завідувачка Моргун Т. розповіла учням 9-Г класу школи №30 про життєвий шлях та громадську діяльність активіста. Присутні хвилиною мовчання вшанували память земляка.

  Память про В.П. Степанюка назавжди збережеться в серцях полтавців.

Бесіда «Від свята до свята»Бесіда «Від свята до свята»
          28 грудня до бібліотеки завітали учні 1-А кл. спецшколи № 40. Бібліотекар Коваленко І.І. розповіла   про   зиму в формі гри.
Діти відповідали на питання ,закінчували віршовані рядки. Потім поділили   клас на дві команди та змагалися , хто швидше та більше назбирає сніжків. Учні подарували бібліотекарям  свої новорічні  малюнки та  маленький концерт – розповідали вірші, співали колядки, щедрівки та пісні.
          
На заході була представлена тематична полиця «Сяйво різдвяних свят» для учнів 1-4 класів.

В куточку дитячої творчості «Розмалюйко»  на молодшому  абонементі   бібліотекар Коваленко І. організувала виставку малюнків «В гостях у діда Мороза».  


Читання «Країна Навпаки»Читання «Країна Навпаки»
    22 грудня 2015 р.    в бібліотеці –  філії  № 13 д/д   пройшло  читання «Країна Навпаки» 1-4 кл., приурочене  до року Василя Симоненка  на  Полтавщині.   Завітали учні 1-А кл. гімназії №  33.   Діти уважно  прослухали повчальну казочку, щоб потім відповідати  на питання  про що йшла мова, та як потрібно себе поводити в різних ситуаціях. Потім прийняли участь в літературній грі «В
гостях у казки.» Захід проходив в кімнаті дитячої творчості «ВЕСЕЛКА». Було цікаво та весело, та ще й зимові канікули попереду.
Бібліотекар Коваленко І. запросила всіх дітей відвідувати бібліотеку на канікулах, гратися в Ігровій зоні та читати книжки, журнали, малювати, робити  поробки та складати пазли.

Користувачам були представлені книжкова виставка «Новорічна карусель» та тематична полиця «Сяйво різдвяних свят».