вівторок, 12 червня 2018 р.

День нової книги


 Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. 
 


12 червня 2018 р в бібліотеці пройшов День інформації «День нової книги», мета якого - ознайомити користувачів з новинками літератури. Протягом всього дня відвідувачі бібліотеки знайомились з книгами на переглядах літератури у відділах бібліотеки: «Познайомся! Ми новенькі!», «Увага! На горизонті нова книга», «Новинки - цікавинки літа».

 На них були представлені нові книги сучасних українських та зарубіжних авторів, фантастика, детективи. Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки і сподіваємося, що ви знайдете для себе багато цікавої літератури. 
Віримо, що нові книги сподобаються, принесуть задоволення нашим користувачам під час літнього читання.

Літо, канікули, спека, а в бібліотеці – ігротека!

    Вихованці пришкільного табору «Голуб’ята» КЗПСЗШ №40 11 червня стали учасниками літньої ігротеки «Читай, думай, грай!». Пройшла вона у вигляді знайомства з бібліотекою, спілкування учнів 1-х та 2-х класів з бібліотекарями про різновиди казок, сучасну дитячу книгу. 
 

 
  
   Перевіркою знань школяриків стала казкова та літня вікторини, а розважалися діти активно приймаючи участь в командних рухливих іграх. Протягом заходу лунали дитячі пісні та весела музика. В бібліотеці панувала жвава атмосфера позитивних емоцій та гарного настрою. Таборята переконались, що бібліотека не тільки «дім» книг, а й територія захоплюючих та веселих розваг.
 Програма літнього читання триває. Попереду ще багато цікавих зустрічей!