вівторок, 14 лютого 2017 р.

Кращі книги про кохання    13 лютого для користувачів бібліотеки-філії №13 в читальному залі була представлена тематична полиця «Кращі книги про кохання» а в відділі обслуговування для дітей старшого віку тематична полиця «Рядки про кохання».

 

Переглядають цікаві книги як дорослі так і малі, всі знаходять цікавинки в висловах, віршах, щоб привітати своїх близьких та рідних з Днем всіх закоханих! Колектив бібліотеки привітали наші читачі – Максим та його маленький син Святослав.

   Любов – це душі найвищий злет!

Годівничка для синичок від Максимка    8 лютого до нас прийшов наш активний читач Голіченко Максим, учень 2-В класу 32 гімназії. Він приніс виготовлену своїми руками годівничку для птахів. Разом з ним ми повісили годівничку біля бібліотеки. Максим насипав в неї крихти хліба, які приніс з собою і тепер майже кожного дня приносить новий корм. Дуже приємно, що наші читачі піклуються про птахів, підгодовують їх, бо розуміють, що взимку найголовніше для тварин і птахів - знайти їжу. Отже, проведені бесіди, представлені книжкові виставки та темполички не проходять марно! І так, спільними зусиллями ми допоможемо птахам швидко перезимувати та зустріти весну. А своєю любов'ю та дзвінким співом вони будуть дякувати нам за допомогу.  В маленьких дитячих серцях живе любов до природи.

Куточок дитячої творчості «Сонячна галерея»

          З 3 січня у відділі обслуговування  дітей молодшого віку відкрився куточок дитячої творчості «Сонячна галерея». В куточку була організована виставка малюнків членів гуртка «Команда «Смайл» «Ой, летять, летять сніжинки» (дошк., 1-4 кл.). На виставці представлено 18 малюнків.