понеділок, 27 листопада 2017 р.

Подружитися з Книжкозавром можна в бібліотеці       Полтавська  бібліотека - філія №13  для дітей долучилася до акції “100.000 нових книжок дітям” від фонду "Фундація Дарини Жолдак”. Тепер разом  з нашими читачами ми вчимося приборкувати   Книжкозавра! Бібліотекарі ознайомлювали  учасників із  творчими завданнями. 


 

     
   19 листопада пройшло дебютне заняття з дітьми віком 8-9 років, учасниками гуртка «Команда «Смайл». Діти виконали такі творчі вправи: малюнок літерами, приклади без чисел, паліндроми (або слова-раки), анаграми. Початок  був  цікавим, корисним  та пізнавальним . 
 
22 листопада пройшло заняття для вікової категорії 10-12 років. Учні  брали  участь у конкурсі хто швидше й правильно промовить скоромовки на одній нозі. З захопленням грали в гру «Приклади без чисел»,  дуже сподобався конкурс  хто креативніше  «Продасть Жирафа». Діти  самі оцінили, яке оголошення їм більше  сподобалось. 
       Все відбувалося у  дружній і веселій атмосфері. Відпочиваючи після  заняття у школі, у свій  вільний  час, діти з великим задоволенням і азартом беруть участь у запропонованих конкурсах.
    Спробуй і ти  подружитися з Книжкозавром!

 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар