Бібліотечний урок «Книги і комп’ютер в інформаційному суспільстві :сучасне і майбутнє»   Бібліотечний  урок «Книги і компютер  
 в інформаційному  суспільстві :сучасне і  майбутнє»
       Визначна  роль  у процесі  набуття  знань із  основ наук  належить  книзі. Навчити дитину  любити її , сприймати  як  джерело  пізнання  світу ,  виховувати  любов до книги  - основні  завдання   бібліотекаря   при  проведені бібліотечних  уроків.
      25лютого 2016 р. бібліотекарі  Артюх Л. та Опришко С. завітали до  учнів  5-а кл., гімназії №33 (класний керівник  Качан І.М.). На дітей   чекав цікавий  бібліотечний  урок : «Книги і комп’ютер  в інформаційному  суспільстві : сучасне і  майбутнє» в формі  урок - діалог. Бібліотекарі  підготували для дітей  цікаву  порівняльну  розповідь про  книги та комп’ютери.  Артюх Л. ознайомила  учнів з першими компютерами , незвичайними сучасними  бібліотеками   світу та наглядно  продемонструвала  ілюстрації  на цю тематику.
 
      Діти також мали можливість  ознайомитися з   новою літературою та  новинками  періодичних видань , які  надійшли до  бібліотеки.
      Учні    активно  приймали участь у спілкуванні та  вікторинах  на   запропоновану  тему. Найцікавішими виявилися такі  запитання:
1)    Чи можна бути  сучасною  людиною , якщо не читаєш книг?
2)    Чи можна бути  освіченою людиною , якщо не знаєш комп’ютера?
3)    З якого джерела ви  одержуєте  основну  інформацію і знання?
4)    Як  змінилася книга в наш час?
    Отже , можна зробити  висновок ,що  книга i комп'ютер поки що основнi джерела iнформацiï, якi мирно спiвiснують в  бібліотеці  та  доповнюють одне одного.

Коментарі