Публікації

Показано дописи з грудень, 2014

Новорічна іграшка своїми руками

Зображення
Новорічна іграшка своїми руками   Перед     Новим        роком   28 грудня   в б ібліотеці філії № 13 для дітей   зібралися   учасники   гуртка «Талановиті   пальчики»-   керівник Путря   С.М. За цікавою   роботою час пролетів як одна хвилинка, але талановиті діти творили чудеса із   вати та газети. Результатом    стали новорічні   іграшки : полуниці, гриби , та   символ 2015 року –вівця , яка прикрасила     ялинку в бібліотеці.   З Новим   2015 Роком !!

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!!!!!!!

Зображення
ВІТАЄМО ВСІХ  ДОРОСЛИХ ТА ДІТОЧОК   З НОВИМ РОКОМ  ТА  РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!!!!!!! Незабаром Новий рік Переступить Ваш поріг. То нехай він завітає З тим, що серце забажає І принесе Вам багато Радощів у Вашу хату, І здоров’я цілий міх Покладе за Ваш поріг.  

Мандрівка «Зимовий вечір з Миколаєм»

Зображення
Мандрівка   «Зимовий вечір    з Миколаєм»                                 18 грудня   2014 року   на мандрівку «Зимовий вечір    з Миколаєм» в бібліотеку   філія   № 13 для дітей   завітали наші постійні відвідувачі    ГПД    32 школи , учні 2- 3 класів з своїм вчителем   Кулініч   Л. М.    Бібліотекар     Артюх     Людмила   розповіла учням про   це свято і святого   Миколая: ким він був, за що його шанували і чекають діти та   ознайомила   дітей   із    дитячими   книжечками   про   зимові   свята   . Гості   співали пісню   «Миколай , Миколай   ти до нас   завітай!!», дивились    нові   сучасні українські     мультфільми про   Святого   Миколая, відгадували   зимові   загадки, за що отримували   заохочувальні призи. Потім діти   переглянули   підготовлені   бібліотекарями    книжкові   виставки   : « Катерини, Андрія, Наума, варвари,   Миколая. Коли це буває?», «Сипле   зимонька     снігами», « Мелодії зимової казки», «Зачарувала все зима», та «Морозні    візерунки». Так

Всеукраїнський тиждень права

Зображення
Всеукраїнський   тиждень   права До Всеукраїнського тижня права в бібліотеці – філіалі № 13 для дітей була підготовлена тематична   полиця   «Поважаймо право та   закон», на якій були   представлені    статті з журналів   та   книг про права людини   і   громадянина в   Україні. Поличка користувалась попитом як у дітей , так і у дорослих.           10 грудня   в День захисту прав людини ,бібліотекар   Опришко С. провела бесіду з читачами «Стосунки рівності й поваги». Постійно в бібліотеці   діє експозиція   Наш   Основний   закон де читачі   можуть ознайомитися зі   статтями     Конституції України. Вони      переглядають   свої права та обов ’ язки    громадянина   України, та    фотографуються   біля    експозиції .